A. Albonas: Silverstoune viskas pasisekė

A. Albonas: Silverstoune viskas pasisekė
logo 2023 Liepos 10 d. 14:44, WilliamsF1

Williams“ komandos lenktynininkas Alexas Albonas Silverstoune finišavo aštuntas, paskutiniuose ratuose atrėmęs Charleso Leclerco su „Ferrari“ atakas...

Alexanderis Albonas (8 vieta): Strategijos prasme saugos automobilis išvažiavo idealiu mums momentu, nors tame rate mes ir neplanavome rengti sustojimo.

Stebėtinas savaitgalis Didžiojoje Britanijoje, tačiau keista, kad aštunta vieta – blogiausias rezultatas, kurio mes čia galėjome pasiekti. Bet tai byloja apie tai, kad mÅ«sų mašina yra gana greita.

Starte aš kažkiek atsilikau, bet palaipsniui įsijungiau į kovą. Distancijos viduryje mes dar važiavome su vidutinėmis padangomis, turėjau gerą tempą ir prie vairo jaučiausi pakankamai komfortiškai.

Mes planavome labai ilgą pirmą atkarpą, todėl kai išvažiavo saugos automobilis, aš pajutau, kad sėkmė yra netoli. „Ferrari“ komandai nepasisekė su padangomis, kurias jie naudojo“.

Loganas Sargeantas (11 vieta): „Esu patenkintas tuo, kaip vyko paskutiniai savaitgaliai. Darau pažangą, jaučiuosi visa labiau komfortiškai prie vairo, pradedu pilotuoti taip, kaip man reikia. Palaipsniui viskas gerėja.

Silverstoune su bolidu visas buvo tvarkoje, tai buvo geriausias mÅ«sų savaitgalis greičio prasme. Man ne visai pasisekė, kai saugos automobilis išvažiavo praėjus ratui po mano sustojimo, bet lenktynės vis tiek buvo geros. Alexas uždirbo taškus komandai, vadinasi, „Williams“ yra konkurencinga“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0