A. Albonas: startuoti Singapūre bus sunku (1)

A. Albonas: startuoti Singapūre bus sunku
logo Rugsėjo 17 d. 10:52, Williams Racing

Po apendicito operacijos sveikstantis Alexas Albonas teigia, kad jaučiasi geriau ir neatsisako tikslo startuoti kitose F-1 lenktynėse, kurios vyks Singapūre.

Po to, kai pasijuto prastai ir atsidÅ«rė ligoninėje, „Williams“ lenktynininkas buvo priverstas praleisti Italijos GP. Ekipoje jį pakeitė Nyckas de Vriesas.

A. Albonui buvo sėkmingai atlikta operacija, bet nepavyko išvengti su kvėpavimu susijusių komplikacijų. Tad sportininkas buvo laikinai atsidÅ«ręs intensyvios terapijos skyriuje. Geriau pasijautęs lenktynininkas iš ligoninės buvo išleistas antradienį ir nuo tada sveiksta savo namuose Monake.

„Jaučiuosi gana gerai. Žinoma, šeštadienį turėjau šiokių tokių problemų, bet gydytojai puikiai atliko savo darbą. Esu dėkingas jiems už tai, kad jie pasirÅ«pino mano sveikata ir kad antradienį jau galėjau išvykti namo“, - sakė A. Albonas.

„Nuo tada, kai buvau išleistas namo, esu Monake. Stengiuosi daugiau vaikšÄioti. Mano tikslas - bÅ«ti pasiruošusiam lenktynėms SingapÅ«re. Tikrai nebus lengva. Tai vienos sunkiausių lenktynių fiziškai. Tad jose tikrai nebÅ«na lengva. Bet toliau kelkim aukštus tikslus ir žiÅ«rėkime kas bus.“

Jei A. Albonas negalės startuoti SingapÅ«ro GP lenktynėse, „Williams“ komandoje jį ir vėl pakeis N. de Vriesas, kuris Italijoje finišavo devintas ir iškovojo 2 taškus.

Alexanderis Albonas
Pilotas: Alexanderis Albonas 2022 sezono taškai: 4
Komanda: Williams Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ArasHamis
IP: 0aeada2 | 09/17 12:25 Atsakyti
po apendicito mažiausiai 2-3 sav. poilsio--siūlės turi sugyti ,kitaip niekaip...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas