A. Albonas: tai buvo geriausi mano metai „Formulėje-1“

A. Albonas: tai buvo geriausi mano metai „Formulėje-1“
logo 2022 Gruodžio 31 d. 20:38, Williams Racing

2022 metais Alexas Albonas sugrįžo į „Formulę-1“ po vienerių metų pertraukos, pasirašęs kontraktą su „Williams“. Tailando kilmės lenktynininkas tris kartus finišavo dešimtuke ir uždirbo 4 taškus – ne pats geriausias rezultatas, lyginant su podiumo vietomis, kurias jis iškovojo „Red Bull“ sudėtyje, tačiau Albonas vis tiek pasibaigusį sezoną laiko pačiu geriausiu savo karjeroje.

Alexas Albonas: „Mūsų komanda užėmė tik 10 vietą Konstruktorių įskaitoje ir akivaizdu, kad tai nėra ta pozicija, kurią turėtų užimti „Williams“. Tačiau kai aš vertinu sezoną apskritai, tai jaučiuosi patenkintas. Prieš tai metus praleidau be sporto ir neturėjau jokių garantijų, kad galėsiu sugrįžti, vien tik tai reikia laikyti sėkme.

Esu užtikrintas savimi ir jaučiu, kad sezonas man tikrai buvo geras. Manau, kad tai buvo patys geriausi mano metai „Formulėje-1“. Puikiai adaptavausi komandoje ir mes kartu galėsime pasiekti kur kas daugiau.

Akivaizdu, kad pasibaigusiame sezone mes buvome nekonkurencingi. Išvažiavę į žiemos bandymus Barselonoje, supratome, kad mūsų laukia labai sudėtingas sezonas. Tačiau mes uždirbome taškus, keliuose etapuose važiavome gana gerai, pasinaudodami tinkama strategija ir išnaudodami galimybes. Mes uždirbome taškus, kurių galėjome ir negauti, dėl to sezoną galima laikyti neblogu“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2024 sezono taškai: 25
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0