A. Albonas: „Williams“ tikslas – 7 vieta Konstruktorių įskaitoje

A. Albonas: „Williams“ tikslas – 7 vieta Konstruktorių įskaitoje
logo 2023 Liepos 19 d. 12:30, WilliamsF1

Tailando kilmės „Formulės-1“ lenktynininką Alexą Alboną labiausiai džiugina pastarieji jo rezultatai trasose ir „Williams“ pilotas tikisi, kad šiais metais jam dar ne kartą pavyks finišuoti pirmame dešimtuke, kaip buvo Monrealyje ir Silverstoune.

Alexas Albonas: „Iki vasaros pertraukos beliko du etapai ir dabar mūsų reikalai yra gana geri, ypač prisiminus tai, kaip mes atrodėme per žiemos bandymus ir kaip pradėjome sezoną. Tada „Williams“ bolidui smarkiai trūko efektyvumo, mes turėjome rimtų bėdų ir neatrodė, kad mes galime pakilti aukščiau 9 vietos komandinėje įskaitoje.

Bet po to, kai FW45 buvo modernizuotas, pradedant Kanados GP etapu, mes gavome taškų dvejose ir trijų pastarųjų lenktynių, o į kvalifikacijos finalą patekome visais trimis atvejais. Sutikite, kad tokios permainos palieka gerą įspūdį, nors aš suprantu, kad šios trasos buvo tinkamos mūsų mašinai.

Jaučiu, kad šiuo metu visi komandoje yra nusiteikę gana kovingai, „Williams“ tiesiog trykšta energija ir mes su „Haas“ dalinamės 7 ir 8 vietas Konstruktorių taurėje. Mūsų tikslas – užsitvirtinti 7-toje Konstruktorių įskaitos vietoje, nors mes suprantame, kad tai bus sunku. Mes nenustosime atakavę ir visi komandoje jaučia malonumą iš šio proceso. Prisimenu, kokie sudėtingi „Williams“ būdavo pastarieji metai, bet dabar viskas klostosi gana gerai“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0