A. Davidsonas: Sainzas bus puikus variantas „Audi“ (3)

A. Davidsonas: Sainzas bus puikus variantas „Audi“
logo Vasario 26 d. 10:00, Ferrari nuotr.

Carlosas Sainzas po sezono bus priverstas palikti „Ferrari“ komandą, kadangi jam paprasčiausiai neliks vietos. Po to, kai paaiškėjo šis faktas, ispanas ir vėl labai aktyviai siejamas su „Audi“ F-1 projektu. Buvęs F-1 lenktynininkas Anthony Davidsonas yra įsitikinęs, jog tai C. Sainzui būtų tiesiog puikus variantas.

„Carlosas yra vienintelis ne „Red Bull“ sportininkas, kuris pernai laimėjo GP. Jis yra tikras profesionalas. Būtent taip aš jį matau. Jis visuomet yra tvirtas ir konkurencingas. Manau, kad bendrai jis yra labai, labai geras pilotas.

Praėjusiais metais Singapūre jis parodė, kad yra labai protingas. Jis puikiai pasinaudojo DRS sistema ir tai jam leido laimėti lenktynes. Tai parodo, kad jis tikrai labai išmintingas sportininkas.

Esu tikras, kad jis turi daugybę gerbėjų, kurie apgailestauja, jog jis paliks „Ferrari“. Visgi, kai į duris beldžiasi Lewisas Hamiltonas, tuomet situacija yra sunki.

Kalbant apie gandus dėl jo ir „Audi“ bendradarbiavimo, manau, kad viskas būtent taip ir bus. Jis bus puikus vairuotojas pradžiai padėti. Kai kuriais momentais jis gali būti tas žmogus, kuris rodys net perdėtą optimizmą. „Ferrari“ matėme jo stabilumą. Jis sugebėdavo suvaldyti situacijas, todėl yra puikus variantas naujai ekipai.

Matau jį kaip tvirtą, autoritetingai kalbantį vairuotoją. Tad manau, kad „Audi“ ir jam pačiam tai būtų puiki partnerystė. Tad aš visiškai nenustebčiau, kad taip ir bus“, - kalbėjo A. Davidsonas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 02/26 10:21 Atsakyti
pirmiausia reikia, kad tau Audi butu, nes vel n kalbu eina, o tada apie Sainzus pasakoti. Siuo momentu paciam Sainzui tos neaiskios bukles Audi nereikia tikriaus.
Rolle
IP: e10086e | 02/26 14:43 Atsakyti
Tai jau kalbama,kad Audi nebebus f-1.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 02/26 17:37 Atsakyti
Rolle
02/26 14:43

Tai jau kalbama,kad Audi nebebus f-1.

tai va butent - eilini karta jie turi paneigineti gandus, kad neiseina. sunku patiketi, kad tie gandai yra kaskart be pagrindo
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794