A. Giovinazzi: „Ferrari“ nusiteikę pozityviai (1)

A. Giovinazzi: „Ferrari“ nusiteikę pozityviai
logo Vasario 28 d. 15:53, Sauber

Praėjusias metais „Ferrari“ klientams buvo sunku dėl variklio galios stokos, o šiemet „Ferrari“ tvirtina, kad problema išspręsta ir „Alfa Romeo“ pilotas Antonio Giovinazzi su optimizmu laukia naujojo sezono...

Antonio Giovinazzi: „Tikiuosi, kad šiais metais mes būsime arčiau „AlphaTauri“ ir kitų vidurinės grupės komandų. Jėgos agregato galingumas turės didelę reikšmę. Kol kas mes turime tik teorinius skaičius, tikrasis konkurencingumas pasimatys tik trasoje, tačiau gamintojai iš „Ferrari“ yra nusiteikę labai pozityviai. Sunku iš anksto nuspėti, kiek mes pagreitėsime, kiek greitesni bus kiti – tai bus aišku tik per bandymus.

Gerai, kad „Ferrari“ viduje vyrauja teigiama atmosfera, jie optimistiškai vertina naujosios jėgainės parametrus, bet reikia suprasti, kokios pažangos pasieks kiti – „Mercedes“ bei „Renault“. Įvertinti tai bus galima tik Bahreine. Pernai ten lenktynės vyko  lapkričio pabaigoje, todėl mes turime gana šviežius duomenis – mes galėsime sulyginti važiuoklę ir jėgainė su pernykšte.

Užduotis naujajame sezone nebus lengva – reikės pasirodyti geriau nei praėjusiais metais, kur kas dažniau kovoti pirmajame dešimtuke ir uždirbti daugiau taškų, tai yra pagrindinis „Alfa Romeo“ tikslas“.


Komentarai (1)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas