A. Giovinazzi pakeis S. Vettelį dar šiais metais? (142)

A. Giovinazzi pakeis S. Vettelį dar šiais metais?
logo Gegužės 13 d. 10:12, Alfa Romeo

Italijos spauda spekuliuoja Sebastiano Vettelio pasitraukimo iš „Ferrari“ klausimu pasibaigus šiam sezonui.

Sebastianas „sudegino tiltus“ iš anksto apie savo išėjimą pranešdamas vokiečių žurnalistams, tuo priversdamas „Ferrari“ komandą paskelbti oficialų pareiškimą – vakar buvo publikuotas italų ekipos pranešimas spaudai šiuo klausimu.

Kai kurie Italijos ekspertai mano, jog S. Vettelis jau nuvažiavo savo paskutinį etapą „Ferrari“ sudėtyje – ir pirma laiko, dar 2020 metų sezone, vokietį pakeis Antonio Giovinazzi. Italų pilotas, nors ir neblizgėjo „Alfa Romeo“ komandoje, tačiau antrojo piloto vaidmenį „Ferrari“ ekipoje gali atlikti visai gerai ir taip galėtų padėti Charlesus Leclercui kovoti dėl pergalių. Mat iš Vettelio pusės paskutiniame jo sezone „Ferrari“ sudėtyje Charlesui sulaukti pagalbos vargu ar galima tikėtis. O štai 2021 metais komanda pasikvies kitą lenktynininką – Carlosą Sainzą arba Danielį Ricciardo.

Kitų F-1 ekspertų nuomone, variantas su A. Giovinazzi italų ekipoje yra mažai tikėtinas.


Komentarai (142)
Skirmantas_M
| 05/13 12:10 Atsakyti
MS
05/13 12:00

Paziuresim kaip sekantis varijotas pakeites Vetka negrybaus, tai kad bolidas nestabilus cia ne Vetkos problema, su high downforce paketu jis tikrai gerai atrode 2017 sezone, bet Ferrari truko greicio tiesiojoje vs. Merc, todel ejo komanda i krastutinumus mazindama downforce, taip bolidas tapo nestabilus, panasu kad Scuderia yra pasiklydusi ir neranda to aukso viduriuko. Paziurim kiek grybu Klarkas pririnko praeitam sezone su nestabiliu bolidu ir jei ne Russian GP tasku turetu apylygiai. Ziuresim kaip jaunuolis susitvarkys su nauja role, o Ferrari islaikyti 2 vieta konstruktoriuose prognozuoju mazai sansu.

Baikim vieną kartą tas atsibodusias šnekas apie bolido netikimą. Ir kaip VET važiuoja gerai tik su tobulu bolidu, kokį turėjo RBR. Šnekėjome ne kartą, kad su tokiais bolidais ant bėgių moka važiuoti visi. O kai bolidas nėra tobulas, o dažniausiai tobulas nėra, reikia daugiau meistriškumo prisitaikant. Ir negretink Leclerc patirties stokos su bolido nestabilumu ar kaip čia vadini. Čia faniukai pasakoja, pasakoja visas pasakaites apie tinkančius ir netinkančius bolidus, bet Ferrari ir visi kas ne akli aiškiai pamatė ir įvertino, kad tiesiog pilotas realiomis, ne idealiomis kaip kad turėjo RBR, sąlygimis tiesiog nevažiuoja. Ir vertė tokio neprisitaikančio prie realių sąlygų buvo pasiūlyta atitinkama.
Skirmantas_M
| 05/13 10:41 Atsakyti
Jei tikrai viskas taip, kaip atrodo, tai įdomi VET pabaiga su Ferrari. Ypač kai dalis VET faniukų taip šnekėjo apie FA išmetimą kaip musės iš barščių. Čia regis kur kas akivaizdžiau link to linkstama.
Klepsidra
| 05/13 11:58 Atsakyti
Jonaitis
05/13 10:58

Siaip pritarciau. Panasu kad bus ispirdolintas is Ferrari lygiai kaip Alonsas. Bet is kitos puses ko tiketis, turejo sociai progu, bet 2018m kazkas su galva nutiko, kaip uzejo grybavimas trasoje taip ir nesibaige. Tai kiek gali testis kantrybe. Gerai kad ferrari bent jau per 1,5m emesi veiksmu. Ne taip kaip seniau, nukarsusius Massa, Kimi, laike po 5 metus malant shuda.

Vienas iejo pats, kitas yra isspirtas. Ar ta sudu litanija ilgai skleisi? Montezemolo n kartu aiskiai pasake, kad Alonso pats prase nutraukti sutarti, nes nebetikejo komanda ir kad Vettelio sutartis nebutu isigaliojusi, jei Alonso sutartis nebutu nutraukta.
Vettelis, idomu, iseidamas ir sokolada issines?
Skirmantas_M
| 05/13 12:31 Atsakyti
MS
05/13 12:27

Gal tuo metu nesidomejai F-1 bet pirma jo pergale buvo 2008 Monzoje per lietu su Toro Rosso, taip kad tavo postringavimai ne vietoje. Sakau, jei Vetka nevaziuos si sezona paziuresim kaip vietoj jo esantis puikiai prisitaikys 🙂

Brolau, aš žiūrėjau nuo dar gerokai seniau, tikiuosi tu jau buvai pradėjęs žiūrėti. Labai džiaugiuosi, kad lietaus sąlygos viską taip suvėlė ir jam taip pavyko. Nutinka ir net kad visai ne į temą lenktyninkai ir komandos užlipa ant podiumų. Tai tavo ištraukimas vieno random atvejo iš kitokių pvz yra ne vietoje. Bet mylėk tiesiog ir teisink savo VET kiek tau reikia.
egiduxx
| 05/13 13:30 Atsakyti
MS
05/13 12:48

Nuo 1996 metu kai LTV pradejo rodyti transliacijas nepraleidau praktiskai nei vieno etapo, esu tiesiogiai mates Sennos zuti ir taip jau sutapo kad F-1 palaikau vokiecius pilotus, is pradziu Michaeli, po to Vetteli, esu pats lenktyniaves kartingais taip kad apie lenktynes ir pilotus suprantu ne pavirsutiniskai. Sakyti, kad Vettelis prastas pilotas gali tik arba jo antifanas arba nelabai raukiantis apie lenktynes botanikas. Yra daug dedamuju, bolido elgesys, piloto stilius ir t.t.

Jeigu būtų geras, tai ferrai tiek daug investavę laiko ir šnekų nebūtų praspyrę jo lauk, o ypač po pernai, turėjo nr1 statusą ir prioritetus, bet buvo suplėšytas, klystančio, niekaip neprisidėjusio bolido kūrime ir jo bandymuose net simuliatoriuje naujoko ferrari komandoje ir f1. Ir čia kalbėti apie bolidą prisitaikymą veteliui? Tai kaip jis būtų važiavęs tokiomis aplinkybėmis kaip, kad tą turėjo daryti čarlis pernai?
Tech
| 05/13 14:25 Atsakyti
MS
05/13 12:27

Gal tuo metu nesidomejai F-1 bet pirma jo pergale buvo 2008 Monzoje per lietu su Toro Rosso, taip kad tavo postringavimai ne vietoje. Sakau, jei Vetka nevaziuos si sezona paziuresim kaip vietoj jo esantis puikiai prisitaikys 🙂

kaip turejes lenktynines patirties, turetum suvokti ka cia parasei? nuo kada lietaus salygos tau yra kazko irodymas? tai yra LOTERIJA. o ne kazkoks tai ipatingas irodymas sugebejimu. va tau Vokietijos GP i siena pirmaudamas, tai kaip tau sitas?
https://www.youtube.com/watch?v=nU5HG14_1Sk

Prisitaikymas prie bolido irgi yra suvokiamas, kaip meistriskumo lygis. pristaikai arba ne. vieni turi ta dovana, kiti rodo rezultatus tik su vieno sukirpimo bolidu. su dideliu downforce visi moka vaziuoti
Klepsidra
| 05/13 14:28 Atsakyti
Fekkalli
05/13 14:09

Jeigu Alonso overdeliverino, whythefuck ferai jam nedave to kontrakto metams? Whythefuck jis norejo kontrakto metams jeigu viskas feraryje buvo taip blogai?
Matai jus rasinejat taip kaip jums patogu ir taip kaip jus norit tiket. Faktas tas kad nei vienas is cia esanciu patvoriniu insideriu nei zino kokiom salygom isejo fetelis, nei zino kokiom salygom Alo tuomet visdar turejo 2 metu kontrakta.

Pabaik sapnuoti: https://www.bbc.co.uk/sport/formula1/46238233
Alonso nebetikejo Ferrari. Ferrari nebetiki Vetteliui - toks ir skirtumas
KIIL
| 05/13 18:59 Atsakyti
Norge logo rėmėjas
05/13 18:59

ar teisingai padare fia neviesindama susitarimo su ferari del bakeliu detaliu?

tu gal ji i pasimatyma pakviesk?
Larensas
| 05/13 10:41 Atsakyti
straipsnelis toks geras: vieni spėlioja, kad gali būt taip, kiti spėlioja, kad tai būt negali. bet jei į fiatą ateitų rikjardas, tai verksnio agonija pasibaigtų simboliškai - tas pats pilotas būtų praspyręs fetelių ir iš redbulio, ir iš fiato, o kartu ir iš f1.
eustachijus
| 05/13 11:57 Atsakyti
Skirmantas_M
05/13 11:48

Taip kategoriškai nešnekėčiau kas ką kiek pareiškė FA ir Ferrari atveju. Atmosfera su vienu, kitu pasakymu tik kaito ir priėjo iki to iš abiejų pusių. Bet esmė kad viskas tikrai ne apie važiavimą. O čia tiesiog pakankamų rezultatų nebūvimas ir pastatymas į vietą.

Faktas alonso netenkino fermos gelda ir strategai,metai is metu. Atsirado hondos projektas ir spjove. Cia.ner jokiu klaustuku. Kontrakta alo beje irgi turejo ,galejo likti,bet isejo.savo noru.skirtingai nuo fetelio jis nebetureji priezasciu likti fermoj,nes.netenkino niekas toje komandoje atejo metas keisti kazka,kai.siuo atveju pabegimas lygu karjeros baigimui ir kruvoa pinigu netekimu...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas