A. Greenas: 2021 metais mašinos bus lėtesnės

A. Greenas: 2021 metais mašinos bus lėtesnės
logo Birželio 30 d. 13:55, Pirelli

Komandų galimybės modernizuoti 2021 metų bolidus bus smarkiai apribotos, taip pat bus supaprastinta bolido dugno konstrukcija, kad nedidėtų prispaudžiamoji jėga. „Racing Point“ komandos technikos direktorius Andrew Greenas mano, kad dėl to sumažės mašinų greičiai...

Andrew Greenas: „Dugno konstrukcijos pakeitimas rimtai įtakos pačią mašiną ir dėl to rimtai teks peržiūrėti visą aerodinamiką. Aš nustebčiau, jei kuri nors iš komandų sugebės išspręsti šią užduotį, kadangi iki 2021 m. sezono liko labai mažai laiko. Manau, kad kitais metais bolidai bus lėtesni. Tai, matyt, prives prie to, kad 2021 metų sezono pradžiose visų ekipų šansai susilygins, tačiau sezono eigoje stambiosios komandos padarys kiek greitesnes mašinas“.

Kalbėdamas apie 2020 m. bolidų tobulinimą, A. Greenas pažymėjo, kad jų komandos mašina pirmame etape Austrijoje bus tos pačios specifikacijos kaip ir Melburne: „Mums teko peržiūrėti modernizacijos strategiją po to, kai paaiškėjo naujas lenktynių tvarkaraštis. Įprastai birželį-liepą mes pereidavome prie kito sezono mašinos kūrimo, bet dabartinėje situacijoje toks požiūris būtų keistas, kadangi šiemet dar nenuvažiavome nė vienerių lenktynių.

Mes ruošėme atnaujinimus Barselonos etapui, bet dabar juos nukėlėme 10 savaičių į priekį nuo buvusios datos. Tokiu būdu, nauji komponentai mūsų bolide atsiras kažkur sezono viduryje ir lygiagrečiai mes kursime naująjį 2021 m. bolidą.

Gaila, bet mes negalėsime apsiriboti vien naujo dugno kūrimu – teks peržiūrėti visą aerodinamiką. Mes negalėsime panaudoti 2020 m. aerodinaminių elementų kitų metų mašinoje. Atnaujinimai, kuriuos mes padarysime šiais metais, bus naudingi tik šiemet“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos