A. Komatsu: Haasas investuos, jei pinigai nebus Å¡vaistomi

A. Komatsu: Haasas investuos, jei pinigai nebus Å¡vaistomi
logo Balandžio 16 d. 08:00, Haas F1

Haas“ paskutiniame sezone užėmė paskutinę vietą. O po dar vieno nuviliančio sezono komanda nusprendė atsisveikinti su savo vadovu Guentheriu Steineriu ir technikos direktoriumi Simone Resta. Naujuoju komandos vadovu buvo paskirtas Ayao Komatsu.

Tuomet buvo skelbiama, jog sprendimą imtis pokyčių vadovybėje priėmė „Haas“ savininikas Gene Haasas. Be darbo likęs Guentheris Steineris akcentavo, jog rezultatus pasiekti sutrukdė investicijų trÅ«kumas. Visgi, naujasis komandos vadovas su tokiu požiÅ«riu nesutinka. Pasak japono, komandos savininkas gali investuoti į komandą, tačiau turi žinoti, jog pinigai nebus švaistomi veltui.

„Oficialiai į pareigas buvau paskirtas sausio dešimtą. Nuo tada Gene žinutė man buvo visiškai aiški. Jis pasakė, kad turi pinigų ir gali juos investuoti. Tačiau turime jam parodyti, kad galime pinigus naudoti atsakingai ir efektyviai.

Jis nenori matyti pinigų švaistymo. Juk ne veltui jis yra milijardierius, tiesa? Jis nemėgsta švaistyti pinigų, tiesa? Taigi, aš esu gana ramus, kadangi žinau, kad jeigu parodysime tam tikrą rezultatą, jis tikrai investuos. Jau dabar po truputį plečiama mÅ«sų personalo dalis, o jeigu mes efektyviai naudosime lėšas, jų sulauksime dar daugiau“, - kalbėjo A. Komatsu.

Šiuo metu „Haas“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi septinta. Visgi, pasak komandos vadovo šią poziciją išlaikyti bus sunku: „Net jeigu dabar pas mus atvyktų daug žmonių, rezultatus tai duotų geriausiu atveju po šešių mėnesių. Tad mes tiesiog susitelkiame į dalykus, kuriuos galime kontroliuoti. Dabar turime susitelkti į kokybišką darbą“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472