A. Newey lankėsi „Aston Martin“ bazėje (14)

A. Newey lankėsi „Aston Martin“ bazėje
logo Birželio 19 d. 21:58, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Klausimas, kurioje komandoje pratęs savo karjerą garsusis konstruktorius Adrianas Newey, iki šiol lieka atviras. Paskutinės tikros naujienos (ne gandai) buvo skelbtos vasaros pradžioje, kai Vokietijos spauda pranešė, kad artimiausiomis savaitėmis A. Newey kartu su savo vadybininku Eddy Jordanu išnagrinės visus pasiūlymus.

Ne paslaptis, kad Adrianą savo gretose nori matyti „Ferrari“, tačiau britas turi ir kitokių pasiūlymų, kurie nenumato jo išvykimo iš Didžiosios Britanijos.

Nyderlandų laikraštis „De Telegraaf“, turintis itin artimus ryšius su Maxo Verstappeno šeima, praneša, kad neseniai A. Newey lankėsi „Aston Martin“ bazėje Anglijos Silverstoune. Tikėtina, kad buvo kalbama apie šios Lawrence'o Strollo valdomos komandos pasiūlymą legendiniam inžinieriui.

Dar pavasarį buvo skelbta, kad A. Newey gavo labai dosnų Strollo pasiūlymą dirbti jo komandoje. Be to, pranešama, kad Adrianui pasiūlymą pateikė ir „Alpine“ komanda.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 06/20 10:53 Atsakyti
Penkias sutartis su Ferrari pasirases ir nama Italijoje susirades Newey lankesi Aston Martin bazeje. Tokia turetu buti antraste

Idomu, koki pasiulyma jam pateike Alpine? "Adrianai, mes cia nebeturim motoru, su pilotais nesusitvarkom, n metu nezinom kaip laimeti - gal ateik?"
mrf
IP: a3332ff | 06/20 09:41 Atsakyti
Vakar mačiau, kaip Newy lankėsi „Tesco“ supermarkete. Įtariu, kad gal jiems projektuos fūras logistikai.
bratka
IP: 7dc0e27 | 06/19 23:07 Atsakyti
Super, kas duos daugiau pas tą ir dirbs, normalu.
Evansas
IP: a8cb2cd | 06/20 11:12 Atsakyti
Aišku, visada lengva priiminėt sprendimus už svetimą gyvenimą, bet Newey vietoje prioritetą dėčiau tai komandai, kuri užtikrintų daugiausia laisvumo kuriant bolidą. Titulai pasiekti, pinigų užsidirbta, tai belieka tik savo pačio interesui kažkokį konceptą ar crazy idėją bandyt realizuot. AM skamba tikrai gerai - pinigų netrūksta, komanda nebloga, Strollas ir arabai į bolido kūrimą rodos nesikiša. Williams irgi geras pasirinkimas šituo požiūriu, tik kad prasčiau atrodo dabar nei AM, bet bala žino kaip paeis su nauju reglamentu. Ferrari yra Ferrari, bet tie nuolatiniai italų politikavimai..., o Alpine tai nebent Newey norėtų pats sau iššūkio iš to prancūziško chaoso kažkokį bent pakenčiamą rezultatą išpešt. Bet labiau atrodo kaip pačių Alpine maivymasis prieš rėmėjus kad "va, žiūrėkit, ir mes dairomės geriausių specialistų"
Lauris
IP: 502e9ae | 06/20 08:32 Atsakyti
bratka
06/19 23:07

Super, kas duos daugiau pas tą ir dirbs, normalu.

Kai dirbi mėgstamą darbą tai tada aišku svarbiau kas daugiau moka
Klepsidra
IP: f493dd1 | 06/20 11:39 Atsakyti
Evansas
06/20 11:12

Aišku, visada lengva priiminėt sprendimus už svetimą gyvenimą, be... skaityti daugiau

Klausimas, ko jis pats nori.
Nori laimeti su Ferrari - gali nueiti, pastoveti, paziureti, kazka patarti minimaliai, laisves netures, bet galbut laimes.
Nori didesnio issukio ir laisves - tikriaus geriausi variantai yra McLaren ir AM - abieju lokacija tinkama, abu turi nauja infrastruktura, geras komandas, daug nauju specialistu. Williams gali siulyti pinigus ir laisve, bet del infrastrukturos trukumo per trumpa laika laimincio bolido tikrai nebus.
I Alpine joks protingas specialistas neitu, nes pirmiausia neaisku, kas su ta Alpine bus ryt ar poryt.
RBR
IP: 40d649b | 06/20 11:34 Atsakyti
Paprasčiausias kelias jam būtų eiti dirbti į Visa Cash App RB😆 ir detalių rastu sau pazystamu, ir trūkumus galėtų savo istaisyti🙂 kūrybos laisve garantuota, o ir komanda itališka, bet ofisiuka planuoja Anglijoje turėti. Ko ne svajonių darbas? 😀
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061