A. Newey: nežinome, ar teisingai pasirinkome (5)

A. Newey: nežinome, ar teisingai pasirinkome
logo Vasario 11 d. 08:17, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Legendinis sportinių lenktynių automobilių kÅ«rėjas ir daugelio „Red Bull“ komandos pergalių kalvis Adrianas Newey paskutinėmis dienomis buvo minimas „Hornerio bylos“ kontekste, jau patikino komandą, kad jis tęs darbą, kad ir kaip užsibaigtų istorija su „Red Bull“ vadovu, įskaitant ir Hornerio pašalinimą iš posto.

Tačiau keista ir skandalinga istorija, į kurią įpainiotas Horneris – ne vienintelis rÅ«pestis, jaudinantis „Red Bull“ komandą. A. Newey žodžiais, naujasis RB20 bolidas gali bÅ«ti ne toks greitas, kaip jo pirmtakas, todėl vargu ar galima svajoti apie pernai metų rekordo pakartojimą.

2023 metais Maxas Verstappenas ir Sergio Perezas laimėjo 21 lenktynes iš 22 ir pagerino naują „Formulės-1“ rekordą: pergalių skaičius ir bendro įvykusių etapų skaičiaus santykis buvo 95,4 proc. Ankstesnis „McLaren“ rekordas, pasiektas 1988 metais, buvo 93,7 proc.

„MÅ«sų bolidas bus jau trečioji RB18 (2022 m. bolido) evoliucija, - pasakojo A. Newey. - Mes nežinome, ar teisingai pasirinkome, ar naujas bolidas išeis per daug konservatyvus lyginant su ankstesniu modeliu ir su tuo, ko pasiekė varžovai.

Klausimas buvo toks: ar mes turėjome organizuoti visai naują darbinę grupę, kuri bÅ«tų ieškojusi visiškai naujų idėjų, ar turėjome judėti senu kursu?

Resursai, kuriuos turi komanda, yra apriboti ir mes negalime sau leisti vienu metu užsiimti viskuo. Todėl mes nutarėme modernizuoti tą mašiną, kurią mes turėjome ir aš tikiuosi, kad tai buvo teisingas pasirinkimas.

Pernai mes sugebėjome laimėti visas lenktynes, išskyrus SingapÅ«rą, bet sezono pabaigoje visos kitos komandos lipo mums ant kulnų. Spaudimas ryškiai padidėjo. Pavyzdžiui, Ostine mes vos nepralaimėjome, kai surizikavome ir atlikome papildomą sustojimą, bet Verstappenas viską privedė prie pergalės. O Las Vegase greičiausiu buvo Charlesas Leclercas su „Ferrari“, bet ir toje situacijoje Maxas jį aplenkė“.

Šiemet laukia rekordinis sezonas – pirmą kartą „Formulės-1“ istorijoje etapų skaičius bus 24. Ä®vykiai, kurie vyks viso pasaulio trasose nuo kovo iki gruodžio, parodys, ar A. Newey baimės yra pagrįstos. RB20 bolido pristatymas įvyks vasario 15 dieną.Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hhhh
IP: 2995a68 | 02/11 11:52 Atsakyti
Kalbos kalbos ir kalbos 1 sekunde dar sezono gale turejo nera imanoma nk panaikint juolab kad tik ta pati tobulino tai nebus padare klaidu
A
IP: 0d310e5 | 02/11 15:54 Atsakyti
Geras, geras šitas. Ta pati pozicija kaip Toto kai jie pirmavo. Nice 😃👍
JooZas
IP: ec7b223 | 02/11 13:05 Atsakyti
Klasika
SmellsFunny420
IP: 522bdcc | 02/12 08:33 Atsakyti
Ko gero tu teisus, bet labai tikiuosi, kad bus daug artimesnė kova bus, nes praeitas sezonas, buvo labai nuobodus. Ir man vienodai kas duos jiem kova, merv, mcl, fer ar am
Kumpis HAM
IP: a9e0873 | 02/12 09:47 Atsakyti
Hhhh
02/11 11:52

Kalbos kalbos ir kalbos 1 sekunde dar sezono gale turejo nera imanoma ... skaityti daugiau

Bet kitos komandos nukopijavo rb tai galima teigti, kad tokie pat greiti turėtu būti kaip prieš sezona galo. Jei rb nepasiteisins tai rb praleimės
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0