A. S. Damiani: antrąkart atšauktos lenktynės taptų katastrofa (2)

A. S. Damiani: antrąkart atšauktos lenktynės taptų katastrofa
logo 2020 Balandžio 16 d. 15:12, Getty Images / Red Bull Content Pool

Pirmasis šio sezono etapas Melburne buvo atšauktas likus kelioms valandoms iki pirmųjų važiavimų treniruotėse. Šis sprendimas buvo smarkiai kritikuojamas, taip pat ir sirgalių, kurie jau buvo atvykę į trasą. Italijos automobilių klubo ACI prezidentas Angelo Sticchi Damiani mano, kad panašaus scenarijaus pasikartojimas šiemet atnaujinus sezoną taptų tikra katastrofa „Formulei-1“.

Angelo Sticchi Damiani: „Mes negalime leisti sau pakartoti klaidų, kurias padarėme Australijoje, kai GP buvo atšauktas, nors žiūrovai jau buvo atėję į trasą. Šis įvykis tapo nesėkmingu visiems – „Liberty Media“, komandoms ir vietos organizatoriams. Pakartotinės sezono pradžios paskelbimas ir vėlesnis etapų atšaukimas taptų tikra katastrofa“.

Kartu A.S. Damiani gana skeptiškai vertina Italijos GP etapo surengimą rugsėjo pradžioje: „Dabar mes esame neapibrėžtumo situacijoje, todėl reikia veikti labai atsargiai ir dėmesingai.

Dabar prioritetas – suprasti, kas vyksta šalyse, kurios turėtų priimti GP etapus, o taip pat, kokia situacija Didžiojoje Britanijoje ir Italijoje, kadangi didžioji dauguma žmonių, kurie dirba trasose, yra iš šių dviejų šalių.

Kiek aš žinau, komandos jau paprašė juos įspėti likus 90 dienų iki pasaulio čempionato pradžios ir jei mes žadame pradėti lenktyniauti liepos mėnesį, tai šis terminas jau pradėjo. Gali būti, kad šiuo atveju komandoms reikėtų parodyti didesnį lankstumą, nes įspėti apie varžybų pradžią prieš 60 dienų būtų visai normalu“.


Komentarai (2)
a9
| 04/17 21:06 Atsakyti
Kas įvyko Australijoje? Susirgo vienas iš McLaren komandos žmonių ir tada visi pasimetę pradėjo bėgioti ir šaukti "Ajajai, kad dabar daryti!". Ir tada atšaukė lenktynes. Damiani apie tai labai teisingai ir kalba, kad jeigu pasikartotų toks scenarijus, kad prasidėtų sezonas ir kažkurio GP staiga būtų nustatytas susirgimas kam nors iš komandų personalo, kad vėl visi nepradėtų lakstyti ir šaukti "Ajajai, ką dabar daryti" ir vėl neatšauktų lenktynių. Tokiam scenarijui turi visi pasiruošti iš anksto, numatyti savo veiksmus ir svarbiausia - įsipareigoti neatšauti sezono, net jeigu kažkam vienam ar dviem bus nustatytas koronavirusas. Jeigu tokio scenarijaus komandos neaptars prieš pradedant sezoną ir jeigu nesusitars, kaip elgsis, tada nėra prasmės ir pradėti sezoną.
ddt
| 04/16 21:32 Atsakyti
Bijau, kad net Australijos perspektyva šiek tiek miglota, apie Italiją manau kalbėti stipriai per anksti net jei tai apie rugsėjį.
http://www.mygc.com.au/australians-may-not-be-a***-to-travel-overseas-until-2021/
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas