A. Seidlas: įsigaliojus biudžeto luboms, lyderiai nesikeis

A. Seidlas: įsigaliojus biudžeto luboms, lyderiai nesikeis
logo 2019 Lapkričio 26 d. 23:19, McLaren F1

McLaren“ komandos vadovas Andreasas Seidlas mano, kad nuo 2021 m. įsigaliojus biudžeto luboms, lyderiai F-1 čempionate nesikeis.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, minėtosios biudžeto lubos įsigalios nuo 2021 metų. Nustatyta riba - 175 mln. JAV dolerių.

Nuo 2014 m. čempionate dominuoja „Mercedes“. Kelias pergales pavyko iškovoti „Ferrari“ bei „Red Bull“ atstovams.

A. Seidlas, kurio vadovaujama komanda užima ketvirtą vietą čempionate, mano, kad įsigaliojus biudžeto luboms lyderių gretos nesikeis.

„Stipriausios komandos užima pirmas pozicijas ne dėl to, jog turi daugiausiai pinigų. Jie tiesiog geriau atlieka darbą už mus“, - sakė A. Seidlas.

„Biudžeto lubos yra svarbios, nes jos yra vienintelis šansas ateityje suvienodinti komandų pajėgumus. Žinoma, tam prireikės laiko. Ne paslaptis, jog mes teigiamai vertiname naujas taisykles. Mes palaikėme FIA ir FOM.“

A. Seidlas nesutinka, kad nesant apribojimų kitais metais, lyderiai įgis pranašumą besiruošdami 2021 metams.

„Kalbama, kad trys stipriausios komandos kitais metais gali investuoti daugiau pinigų, kad geriau pasiruoštų 2021 m. sezonui. Bet kaip jau sakiau anksčiau, jie tiesiog geriau atlieka darbą. Tad jie geriau padirbės ir kitais metais, todėl įgis tam tikrą pranašumą. Nemanau, kad tai problema, jog kitais metais nebus jokių rimtesnių finansinių apribojimų.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas