A. Seidlas tiki „Formulės-1“ reforma

A. Seidlas tiki „Formulės-1“ reforma
logo 2019 Gegužės 20 d. 09:43, McLaren

Ispanijos GP etapo dienomis Andreas Seidlas pirmą kartą pasirodė ant „McLaren“ komandos „kapitono tiltelio“ jau kaip komandos vadovas. Vokiečių specialistas yra aukštai vertinamas automobilių sporto pasaulyje, nes jis turi gana turtingą patirtį įvairiuose stambiuose sportiniuose projektuose, jis vadovavo gana sėkmingai „Porsche“ koncerno programai WEC lenktynėse.

Andreas Seidlo nuomone, šiuo metu išlaidų lygis „Formulėje-1“ viršija visas protingumo ribas, tačiau specialistas tikisi, kad pradedant 2021 metais, situacija keisis į gerąją pusę, taip pat jam norėtųsi, kad ir pačiame pasaulio čempionate pasikeistų jėgų balansas.

„Suprantama, kad dabar „Formulėje-1“ „top“ komandas nuo kitų skiria visiška bedugnė, - sakė jis.- Kai aš prisimenu tai, kas buvo prieš 10 metų, kuomet aš išėjau iš „Formulės-1“ (iki 2009 m. Seidlas vadovavo „BMW Sauber“ ekipos lenktynių ir bandymų brigadai), tai tada pirmaujančios komandos ėmė auginti biudžetus, pradėjo smarkiai didėti ir etatų skaičius, buvo stiprinama infrastruktūra ir pan.

Suprantama, jog ekonomine prasme „Formulė-1“ yra organizuota neracionaliai, mat jei tu nori būti konkurencingas, privalai išleisti milžiniškus pinigus.

Bet dabar visa tai jau yra svarstoma ir mes esame nusiteikę gana optimistiškai, kadangi „Formulė-1“ ir FIA jau ruošiasi planinėms reformoms nuo 2021 metų. Aš tikiu, kad tai ne tik pagerins sportinius rezultatus, bet ir kur kas efektyviau paveiks komercinę mūsų sporto pusę“.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas