A. Seidlas: trys etapai iš eilės negali tapti nauju F-1 standartu (1)

A. Seidlas: trys etapai iš eilės negali tapti nauju F-1 standartu
logo Liepos 27 d. 21:01, Pirelli

McLaren“ ekipos vadovas Andreasas Seidlas teigia puikiai suprantantis, kodėl šiemet ne kartą pasitaikys toks atvejis, kai tris savaitgalius iš eilės bus rengiamos F-1 lenktynės. Tačiau vokietis priduria, kad tai neturėtų tapti nauju čempionato standartu ateityje.

Dėl COVID-19 pandemijos šių metų F-1 sezonas prasidėjo daug vėliau nei planuota. Tad dabar norima surengti kuo daugiau lenktynių per mažesnį laiko tarpą. Kol kas šių metų tvarkaraštį sudaro 13 etapų, bet neabejojama, kad jis dar bus papildytas keliomis lenktynėmis.

Sezonas prasidėjo dviem lenktynėmis Austrijoje, o po savaitės pertraukos buvo surengtos varžybos Vengrijoje - trys etapai per tris savaitgalius. Komandų, gavusių nedidelę pertrauką, laukia dar viena varžybų „trijulė“. Ekipos du savaitgalius iš eilės varžysis Silverstoune, o dar po savaitės startuos Ispanijos GP lenktynėse. Ir tai nebus paskutinis kartas šiemet, kai per tris savaitgalius iš eilės bus surengtos trys lenktynės.

„Mūsų laukia trys lenktynės iš eilės. Šį kartą viskas prasidės Silverstoune. Žinoma, komandoms iš Didžiosios Britanijos šį kartą bus lengviau nei kitoms ekipoms. Bent galėsime į trasą atvykti vėliau ir turėti nedidelę pertrauką tarp varžybų Silverstoune“, - kalbėjo A. Seidlas.

„Bet tuo viskas nesibaigs. Jei neklystu, vėliau bus dar du atvejai, kuomet per tris savaitgalius bus surengtos trys lenktynės. Lengva tikrai nebus. Žinant dabartinę situaciją, tiesiog turime su tuo susitaikyti. Bet tuo pačiu, sudarinėjant tvarkaraščius ateityje, tai neturėtų tapti nauju standartu.“

„Nemanau, kad šiuo atveju sunkiausia dalis yra darbas, kurį turime atlikti trasoje. Taip, tai nėra lengva. Sunkiausia dalis yra ta, jog mūsų žmonės tiek daug laiko praleidžia toli nuo savo šeimų ir vaikų. Tos pirmos trys lenktynės iš eilės, po tokios ilgos pertraukos, taip pat nebuvo didelis iššūkis. Tačiau kuo ilgiau ir dažniau tai tęsis, tuo didesnis iššūkis tai bus visiems komandos nariams.“

„Mes, iš komandos pusės, stengiamės užtikrinti, kad visos tos kelionės, apsistojimai viešbučiuose būtų kuo malonesni ir patogesni. Tiesiog norime, kad komandos nariai visada būtų kuo geresnės formos. Tuo pačiu, manau, visi komandoje supranta, jog tai yra ypatingas sezonas. Visi suprantame, jog turime atlikti tokį darbą tam, kad komandos tiesiog galėtų toliau egzistuoti. Tikiuosi, kad šį, ne itin lengvą laikotarpį, pavyks sėkmingai įveikti visiems kartu.“


Komentarai (1)
ddt
IP: 21ec4ad | 07/28 09:48 Atsakyti
Tai gal geriau tada nelenktyniaut? Taip gerai turėjo būt iki pat birželio - augint pilvukus namie ir skųstis, kad nėr pajamų.
×

TOP naujienos