A. Seildas: keturi taškai per trejas lenktynes - skausminga patirtis (4)

A. Seildas: keturi taškai per trejas lenktynes - skausminga patirtis
logo Lapkričio 23 d. 21:15, McLaren F1

McLaren“ vadovas Andreasas Seidlas nesidžiaugia tuo, kad komandai per paskutines trejas lenktynes pavyko iškovoti vos keturis taškus.

Kurį laiką buvusi trečioje konstruktorių įskaitos vietoje, dabar britų ekipa nuo pagrindinės varžovės „Ferrari“ atsilieka 39,5 taško ir yra ketvirta. Didelis skirtumas atsirado po nesėkmingai susiklosčiusių paskutinių trejų lenktynių.

Danielis Ricciardo Meksikoje neišvengė susidÅ«rimo su Valtteri Bottu. O Brazilijoje ir Katare turėjo problemų su technika. Tad australas neiškovojo nė vieno taško.

Vos keturis taškus iškovojo kitas „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas. Britas, susidÅ«ręs su įvairiais sunkumais, Meksikoje ir Brazilijoje finišavo tik dešimtas, o Katare - devintas.

„Manau, kad tam tikra prasme turime pripažinti, jog visai komandai tai buvo sunkus laikotarpis, o per trejas lenktynes surinkti keturi taškai - skausminga patirtis“, - kalbėjo A. Seidlas.

„Jei prisiminsime tai, kas nutiko, tai tam tikri įvykiai priklausė ne nuo mÅ«sų, sėkmė mÅ«sų nelydėjo. Bet visa tai yra sporto, kuriame dalyvaujame, dalis. Pozityviai galime vertinti tai, kad pamatėme atotrÅ«kį Katare ir turėjome konkurencingą automobilį. Taigi, tikimės Saudo Arabijoje pasirodyti geriau.“

A. Seidlo teigimu, nepriklausomai nuo to ar pavyks įveikti „Ferrari“, komanda stengsis sezoną užbaigti garbingai.

„Deja, prakiurus padangai, praleidome progą Katare iškovoti daugiau taškų, todėl paskutinės trejos lenktynės mums susiklostė tikrai nepalankiai. Bet sporte kartais taip nutinka. Mums dabar svarbiausia pasirÅ«pinti, kad paskutinėse dvejose lenktynėse toliau kovotume, nes, kol tai teoriškai įmanoma, atiduosime visas jėgas.“

„Tačiau nepriklausomai nuo to kaip viskas baigsis, mes tiesiog norime finišuoti aukštai ir pasiekti gerų rezultatų artėjant žiemos pertraukai.“

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2021 sezono taškai: 258
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL35M
Plačiau

Komentarai (4)
Slipstream
IP: 129837d | 11/25 14:50 Atsakyti
Nereikia cia per daug svajoti- 3 vieta jau galutinai prarasta.Dar labai pasisektu jei Norriso CS ir CL neaplenktu asm.iskaitoj.Aisku Lando tik del nesekmiu paskutines dvi lenktynes nefinisavo pries Ferrarius,bet kad jis vienas praktiskai panaikintu 40 tasku tai cia jau is fantastikos srities.
Grengas
IP: 733e658 | 11/24 10:01 Atsakyti
Micius
11/24 08:46

Tik stebuklas gali padėti aplenkti Ferarri. Nesėkmės kaip nesėkmės, greičio nebeturi visai.

Na, nereikia, Katare Lando greičio turėjo pakankamai, jeigu ne padanga, būtų finišavęs 4: 12 taškų, automatiškai abu Ferrari pilotai po pozicija žemiau, dar po du taškus, tai dabar būtų ne 39, o 23 taškų skirtumas. Galima būtų ir apie Ricciardo Meksikoj paspekuliuoti, jei nebūtų pasišiukšlinęs starte, būtų dar bent keli taškeliai. Nors, iš kitos pusės, matant, kokie stabilūs Ferrariai dabar, tuos ~20 taškų būtų labai sunku atkovoti per du etapus, dabar jau šansų beveik nėra, reikia ne tik sėkmės, bet ir didelės nesėkmės Ferrari pusėje.
Micius
IP: cf1c18a | 11/24 08:46 Atsakyti
Tik stebuklas gali padėti aplenkti Ferarri. Nesėkmės kaip nesėkmės, greičio nebeturi visai.
Alienzoo
IP: 5ffc9ee | 11/23 22:15 Atsakyti
Maksas išgirstų, pasijuoktų, jis juk sakė jam labai nesiseka
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas