A. Soucekas kitąmet tikisi lenktyniauti „Formulėje-1“

logo 2009 Lapkričio 02 d. 23:24, Formula Two
„Formulės-2“ čempionate visus varžovus sutriuškinęs Andy Soucekas kitais metais tikis pereiti į patį aukščiausią lygį – „Formulės-1“ lenktynes.
Ispanas šiemet išmėgins „Williams“ komandos bolidą – tai prizas už pergalę žemesnės klasės pirmenybėse. Tiesa, sportininkas jau yra sėdėjęs prie „Formulės-1“ automobilio vairo, kai laimėjęs Ispanijos „Formulės-3“ pirmenybes išbandė „Toyota“ techniką.
„Nemanau, kad daug žmonių gali pasigirti tuo, kad bandė ir „Toyota“, ir „Williams“. Pažiūrėsime, ar pasirodysiu geriau nei naujokai“, - apie būsimus bandymus, kuriuose dalyvaus ir daugiau jaunų pilotų, kalbėjo A. Soucekas.
„Manau, kad bus lengviau nei varžytis prieš Hamiltoną ar Alonso, tačiau tai tikrai bus sunku. Pasistengsiu iš visų jėgų parodyti, kodėl „Formulės-2“ yra gera kategorija ruošiantis „Formulei-1“, - teigė ispanas.
Lenktynininkas pažymėjo turintis gerų galimybių kitais metais lenktyniauti „Formulėje-1“.
„Labai intensyviai dirbu kitų metų sezonui ne tik vadybininkų derybų srityje, bet ir ruošdamasis fiziškai. Negaliu daugiau nieko pasakyti, kol nepasirašiau (sutarties – red. past.). Nenoriu kalbėti, tačiau viskas atrodo gerai“, - pridūrė jis.
24 m. amžiaus A. Soucekas šiemet laimėjo 7 iš 16 „Formulės-2“ lenktynių bei lengvai tapo šios naujosios serijos čempionu. 2005 m. sportininkas triumfavo gimtosios Ispanijos „Formulės-3“ pirmenybėse.
2006 m. A. Soucekas užėmė ketvirtąją vietą „World Series by Renault“ čempionate, o 2007-2008 m. varžėsi GP2 pirmenybėse. Ten ispanas puikiais rezultatais nepasižymėjo – pirmaisiais metais pirmenybėse liko 16-as, o antraisiais užėmė 14-ąją vietą. Tiesa, jis tris kartus apsilankė ant apdovanojimų pakylos.