A. Wurzas paaiškino „Williams“ krizės priežastis

A. Wurzas paaiškino „Williams“ krizės priežastis
logo 2018 Gegužės 13 d. 13:55, Williams / LAT Images

Williams“ komandos sunkumus šiame sezone yra sąlygotos klaidų kuriant aerodinaminius sprendimus ir šių klaidų greitai ištaisyti nepavyks, teigia „Williams“ konsultantas ir buvęs šios komandos pilotas Alexanderis Wurzas.

Kvalifikacijoje Ispanijoje Lance Strollas ir Sergejus Sirotkinas buvo patys lėčiausi pilotai ir „Williams“ patvirtino esanti pati silpniausia komanda šiame sezone. A. Wurzas įsitikinęs, kad to priežastimi yra fundamentalios klaidos, padarytos kuriant naują mašiną.

„Mes prarandame prispaudžiamąją jėgą difuzoriaus ir bolido dugno srityje, - pasakojo Wurzas. – Mes turėjome panašią problemą pernai, bet praktiškai ji mus tik nervino. Dabar tai yra faktiškai aklavietė.

Mes prarandame tiek daug sukibimo su trasa, kad pilotai nėra užtikrinti mašinoje. Tame yra mūsų problema. Bet pripažinti ją – tai dar tik 10 procentų. Sukoreguoti ir įdiegti pakeitimus – tai kur kas sudėtingesnis uždavinys“.

Wurzas pridūrė, kad tokios didelės problemos leido komandai suprasti, kad reikalo esmė fundamentaliame apsiskaičiavime, o tai reiškia, kad atskiriems mašinos kūrimo padaliniams nereikia rodyti vieniems į kitus pirštais ir ieškoti kaltų.

„Williams“ konsultanto žodžiais, klaida matyt, įsivėlė kažkur programinėje įrangoje ar simuliacijos metu. Jis pridūrė, kad bloga duomenų koreliacija – problema, kuri komandą persekioja jau kuris laikas.

„Po truputį tai vyksta jau nuo 2015 metų, - sakė Wurzas. – Komandai labai gerai, kad mes tai pripažįstame. Rato įveikimo laikas katastrofiškai krenta, bet mes visi dirbame viena kryptimi.

Krizė – tai mūsų galimybė pasiekti vieno vardiklio ir tokios komandos kultūros, kai visi atviri vieni kitiems, kad mes galėtumėme judėti į priekį. Tai šansas komandai sukurti sveiką pagrindą“.

Wurzas pridėjo, kad „Williams“ nenurašys šio sezono, bet ištaisyti klaidas per artimiausius etapus neišeis.

„Labai daug ką reikia padaryti, norint sukurti naują aerodinamiką. Mes nutarėme tai pradėti daryti dar Melburne, bet ją pilnai įdiegsime į mašiną tik prieš pat vasaros pertrauką“, - pažymėjo Alexas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas