A. Zanardi atlikta antra neurologinė operacija (2)

A. Zanardi atlikta antra neurologinė operacija
logo Birželio 29 d. 21:05, Paolo Fefe'

Prieš 10 dienų dviračių lenktynėse į avariją patekusiam ir sunkias traumas patyrusiam Alexui Zanardi buvo atlikta antra neurologinė operacija.

Buvęs F-1 pilotas prieš 10 dienų Italijoje surengtų dviračių lenktynių metu trenkėsi į sunkiasvorę transporto priemonę ir patyrė sunkias galvos traumas. Sportininkas buvo išgabentas į ligoninę, kur jam buvo atlikta operacija. Po jos lenktynininkui buvo sukelta dirbtinė koma.

Šiandien Sienos universitetinės ligoninės išplatintame pranešime teigiama, kad A. Zanardi buvo atlikta antroji neurologinė operacija, kuri truko dvi su puse valandos. Po jos sportininkas buvo grąžintas į intensyvios terapijos skyrių.

Pranešime teigiama, kad žvelgiant iš širdies ir kvėpavimo takų pusės, italo bÅ«klė yra stabili. Tačiau neurologinė bÅ«klė ir toliau išlieka labai rimta.


Komentarai (2)
CBRV
IP: e3b3085 | 07/02 00:27 Atsakyti
ddt
06/30 01:13

"neurologinį būklė"? Dar kartą "labia" prašau, skaitykit. Kad nebūtų kaip toje temoje, kur Vettelis norėtų lenktyniauti su žiūrovais.

na Vettelis ruosias kitais metais su ziurovais lenktniaut, gal e-varzybose, tarkim
ddt
IP: 21ec4ad | 06/30 01:13 Atsakyti
"neurologinį būklė"? Dar kartą "labia" prašau, skaitykit. Kad nebūtų kaip toje temoje, kur Vettelis norėtų lenktyniauti su žiūrovais.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas