A. Zanardi perkeltas į ligoninę arčiau namų

A. Zanardi perkeltas į ligoninę arčiau namų
logo Lapkričio 21 d. 23:24, Paolo Fefe'

Praėjus penkiems mėnesiams po patirtos avarijos, automobilių sporto legenda ir parolimpinių žaidinių aukso medalio laimėtojas Alexas Zanardi šeštadienį buvo perkeltas į Padujos ligoninę Italijoje arčiau jo namų.

Šių metų birželio 19 dieną italas dalyvavo dviračių lenktynėse ir jų metu atsitrenkęs į sunkiasvorę transporto priemonę patyrė sunkius veido sužalojimus bei sunkią galvos traumą. Siekiant išgelbėti sportininko gyvybę jam buvo atliktos kelios operacijos Sienos bei Milano ligoninėse. Sportininkui buvo sukelta dirbtinė koma. Gydytojai buvo perspėję, kad galėjo būti pažeistos italo smegenys.

„Paciento fizinė ir neurologinė būklė tapo stabili, tad buvo nuspręsta su visa reikiama įranga jį perkelti į kitą ligoninę arčiau jo namų“, - teigiama Milano ligoninės pranešime.

Prieš 20 metų A. Zanardi CART lenktynėse pateko į avariją po kurios jam buvo amputuotos abi kojos. Italas 2012 m. ir 2016 m. dalyvavo parolimpinėse žaidynėse ir iškovojo keturis aukso bei du sidabro medalius. Sportininkas taip pat startavo Niujorko maratone ir pagerino rekordą klasėje, kurioje dalyvavo.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas