Abu Dabio GP: šeštadienio treniruotė

Abu Dabio GP: šeštadienio treniruotė
logo 2019 Lapkričio 30 d. 13:05, Red Bull Content Pool / Getty Images

Paskutinėje šio savaitgalio ir šių metų F-1 sezono treniruotėje, vykusioje Abu Dabyje, geriausią rezultatą užfiksavo „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas.

Olandas mažiau nei 0,1 sek. pranoko „Mercedes“ pilotus Lewisą Hamiltoną ir Valtterį Bottą.

Į pirmąją vietą M. Verstappenas pakilo važiavimų pabaigoje, antruoju bandymu užfiksavęs geriausią rezultatą ir greičiu pranokęs abu „Mercedes“ pilotus.

Olandas pirmuoju bandymu per plačiai įveikė pirmąjį posūkį. Bet antruoju bandymu pagerino rezultatą ir vos 0,074 sek. aplenkė antroje vietoje likusį L. Hamiltoną.

Trečias likęs V. Bottas greičio nestokojo ir šiandien. Suomio bolide antrą kartą buvo pakeistas variklis šį savaitgalį. Nepaisant to, jog už tai jam bus skirta dar viena starto pozicijų bauda, sportininkas bet kokiu atveju lenktynes pradės iš rikiuotės galo.

Greičiu pranokęs abu „Ferrari“ pilotus Sebastianą Vettelį ir Charlesą Leclercą, „Red Bull“ lenktynininkas Alexas Albonas treniruotes baigė ketvirtoje vietoje, beveik 0,4 sek. atsilikęs nuo komandos draugo M. Verstappeno.

Geriausiai tarp pilotų, neatstovaujančių vienai iš stipriausių komandų, pasirodė Sergio Perezas. „Racing Point“ lenktynininkas užfiksavo septintą rezultatą. O greičiausiųjų dešimtuką užbaigė Danielis Ricciardo, Carlosas Sainzas ir Pierre‘as Gasly.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

Ratai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas