Abu Dabio GP: šeštadienio treniruotė

logo 2020 Gruodžio 12 d. 13:00, Pixabay

Paskutinėje šių metų F-1 sezono treniruotėje geriausią rezultatą užfiksavo „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas. Antras liko olando komandos draugas Alexas Albonas, o trečias - „Renault“ atstovas Danielis Ricciardo.

Pirmoje važiavimų pusėje ilgą laiką buvo ramu ir tik praėjus 16 minučių nuo jų pradžios, pirmasis į trasą išvažiavo „Williams“ pilotas Nicholas Latifi.

Treniruotėms įpusėjus pirmose dvejose pozicijose atsidūrė abu „Red Bull“ komandos sportininkai ir tik po kurio laiko tarp jų įsiterpė čempionas Lewisas Hamiltonas. Bet tada savo rezultatą pagerino M. Verstappenas ir britą lenkė puse sekundės. „Mercedes“ pilotams net ir išvažiavus į trasą su minkštos sudėties padangomis nepavyko pagerinti olando rezultato.

M. Verstappenas vėliau vieną ratą įveikė per 1 min. 36,251 sek. ir užfiksavęs kol kas geriausią rezultatą šį savaitgalį treniruotes baigė pirmoje vietoje. Puse sekundės nuo komandos draugo atsilikęs A. Albonas liko antras.

Antroje važiavimų pusėje L. Hamiltoną greičiu pranoko ne tik minėtasis A. Albonas, bet ir abu „Renault“ komandos sportininkai bei „McLaren“ atstovas Lando Norrisas. Tuo tarpu antrasis „Mercedes“ lenktynininkas Valtteri Bottas treniruotes baigė tik devintoje vietoje.