Agresyvumas yra stiprioji M. Verstappeno pusė (6)

Agresyvumas yra stiprioji M. Verstappeno pusė
logo 2016 Liepos 24 d. 21:15, Red Bull/Getty Images
Kimis Raikkonenas ir Maxas Verstappenas turi visiškai priešingas nuomones dėl Vengrijos GP įvykusio incidento, o štai Sebastianas Vettelis turi filosofinį požiūrį į šią situaciją...
S. Vettelis: „Žinote, mes čia atvažiavome ne pramogauti, o kovoti. Viena iš stipriųjų Maxo pusių yra ta, kad jis yra labai agresyvus ir šis jo bruožas dažnai pereina ribas. Asmeniškai aš esu prieš sudėtingą baudų sistemą ir pernelyg didelį lenktynių reguliavimą. Kartais sirgaliai dėl to iš mūsų net juokiasi.
Manau, kad laikui bėgant Maxas apsiramins. Žinoma, kai jūs norite jį aplenkti, o jis mėtosi į įvairias puses, būna nemalonu, o Kimis yra vienas iš sąžiningiausių kovotojų trasoje. Sezonas dar ilgas, manau jie dar susitiks dvikovose.
[gallery id=1204 rand=rand]

Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Sajan Button
| 07/27 11:15 Atsakyti
Vaikiskumas ir stiproji jo puse, jis verkia kad Raikonas uztrasos ribu isvazodavo kai pats pazezsdamas taisykles gyniesi nuo Kimio, ir jam baudos neskire?
liutas69
| 07/25 13:50 Atsakyti
Kaip tu ji cia pamokysi,jei teisejai nebaudzia.Ismusi is trasos? Abiem lenktynes gali baigtis.
SatanKlaus
| 07/25 11:05 Atsakyti
Slykstus pokemonas...
popommm
| 07/25 09:11 Atsakyti
Na tikrai simpatiju nesukeliantis savo pastoviais verkimais radiju , kad ji praleisti reikia, o ir tas vingiavimas, nezinau , ka veikia teisejiai, bet ji kazkas turetu pamokyti , kaip elgtis trasoje, matem dar keleta lenkimu trasoje kurie pavyko, nes nebuvo keiciama trajektorija.
Audi ur
| 07/25 06:04 Atsakyti
buvo ir seniau tu agresyviu kurie isleke is f1 kaip muse is borsciu :D
TSI
| 07/24 22:44 Atsakyti
nemalonus pilypas ...
×

TOP naujienos