„Alfa Romeo“ įsitikinę, kad tvarkaraštis dar keisis

„Alfa Romeo“ įsitikinę, kad tvarkaraštis dar keisis
logo 2021 Vasario 02 d. 16:45, Sauber

 Šiais metais „Formulė-1“ planuoja surengti net 23 lenktynes, tačiau „Alfa Romeo“ komanda neabejoja, kad šis tvarkaraštis dar keisis. Pavyzdžiui, komandos vadybininkas Beatas Zehnderis nėra įsitikinęs, kad lenktynės įvyks miestų trasose ir Silverstoune.

Beatas Zehnderis: „Sunku įsivaizduoti, kad lenktynių tvarkaraštis daugiau nepasikeis. Pernai tvarkaraštis nuolat buvo keičiamas. Užkulisiuose vyko kur kas daugiau įvykių, nei buvo pranešta publikai.     

Pirmojo karantino metu mes matėme įvairius tvarkaraščio variantus ir sunkumų sudarė tai, kad mes nežinojome, kokį scenarijų pavyks realizuoti. Mes užsakinėjome lėktuvų bilietus ir viešbučius pagal datas tvarkaraštyje, o vėliau visa tai reikėdavo atšaukti.

Manau, kad šiais metais mes privalome pagal tvarkaraštį judėti į priekį žingsnis po žingsnio. Iš pradžių mes važiuosime į Bahreiną, o vėliau – į Imolą. Tačiau negaliu įsivaizduoti, kad mums leis nuvažiuoti į Angliją, kur labai daug užsikrėtimų atvejų. Vietoje, Silverstouno, manau, mes nuvažiuosime į Niurburgringą.

Kažkuriuo momentu vakcinacija pradės duoti rezultatus, bet tai įvyks ne taip greitai. Skiepų efektas pradės duoti naudą antroje metų pusėje. Nematau galimybių surengti lenktynių laikinose miestų trasose pirmoje sezono dalyje, nors Monakas ir tvirtina, kad jie nori surengti F-1 etapą“.                      Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0