„Alfa Romeo“ taktika A. Giovinazzi sukėlė daug klausimų

„Alfa Romeo“ taktika A. Giovinazzi sukėlė daug klausimų
logo 2021 Lapkričio 09 d. 16:09, Sauber

„Formulės-1“ užkulisiuose pasirodo vis daugiau ženklų apie tai, kad Antionio Giovinazzi karjera F-1 artėja prie pabaigos. Jei Turkijoje jis suteikė peno „Alfa Romeo“ komandai apkaltinti italą tuo, kad jis nevykdo komandos įsakymų, tai po finišo Meksikoje jau pats Antonio viešai suabejojo komandos pasirinkta taktika.

„Ačiū vaikinai už puikią taktiką“, - su ryškiu sarkazmu Gionivazzi pasakė per radiją po finišo, o vėliau, bendraudamas su žurnalistais, neslėpė, jog jį nuvylė komandos strategų sprendimas labai anksti, dar 16 rate pakviesti jį į boksus keistis padangų.

Italijos „Gazzetta dello Sport“ šiais situacijai paskyrė atskirą straipsnį, kuriame rašoma, kad Giovinazzi turėjo rimtą pagrindą nepasitenkinimui. Dėl labai ankstyvo sustojimo jam teko nuvažiuoti labai ilgą antrą atkarpą su kietosiomis padangomis ir prieš lenktynių pabaigą šių padangų praktiškai nebeliko. Pavyzdžiui, jo kolega Kimis Raikkonenas stojo tik 32 rate, taigi suomio pirmoji atkarpa buvo dvigubai ilgesnė ir varžybų pabaigoje tai Kimiui leido be problemų vieną ratą įveikti per 1 min. 20 sek. kai tuo tarpu Antonio laikas buvo 1,5 sek. lėtesnis.

Spėjama, kad greičiausiai komanda labai ankstyvam sustojimui Giovinazzi pakvietė reaguodama į „Williams“ veiksmus, nes George'as Russellas į boksus pasuko ratu anksčiau.

Kaip bebūtų, Italijos spaudoje tai sukėlė didelį pasipiktinimą.

Dabartinio „Fiat“ koncerno vadovo ir „Ferrari“ prezidento Johno Elkanno brolis Lapo Elkannas „Twitter“ parašė: „Aš labai gerbiu „Alfa Romeo“ vadovą Fredericą Vasseurą, bet liūdna matyti, kaip komanda pati kenkia savo sportininkui. Tai labai piktina. Aš esu Giovinazzi pusėje, kuris yra talentingas italų lenktynininkas ir jis nusipelnęs pripažinimo iš sirgalių pusės“.

Į laisvą vietą „Alfa Romeo“ komandoje pretenduoja mažiausiai trys pilotai, iš kurių realiausiu kandidatu yra laikomas kinas Guanyu Zhou, o Antonio yra pretendentų sąrašo gale.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2023 sezono taškai: 55
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau
Antonio Giovinazzi
Pilotas: Antonio Giovinazzi 2023 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 29 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas