„AlphaTauri“ nemodernizuos galinės bolido dalies

„AlphaTauri“ nemodernizuos galinės bolido dalies
logo Sausio 03 d. 10:16, Red Bull Content Pool / Getty Images

„AlphaTauri“ komanda nežada modernizuoti galinės automobilio dalies iki „Red Bull“ pernykštės mašinos lygio, nors techninis reglamentas tai leistų.

Praėjusias metais Faenzos komanda ir taip turėjo pakankamai greitą bolidą, kuris leido reguliariai uždirbinėti taškus ir „AlphaTauri“ nutarė be žymesnių pakeitimų palikti ir taip neblogai užsirekomendavusią mašinos važiuoklės galinę dalį kartu daugiausiai pajėgų skiriant priekinės dalies tobulinimui.

Komandos technikos direktorius Jody Eggintonas: „Po ilgų ir rimtų svarstymų mes nusprendėme bolido galinę dalį palikti tokią, kokia ji buvo ir pernai. Šaunu, kai jūs turite galimybę gauti viską, ko pageidaujate, bet mes žadame užsiimti kita važiuoklės dalimi.

Mums reikia labai apgalvotai elgtis su resursus, kuriuos turime, kadangi komandai teks labai stengtis kuriant 2022 metų automobilį.

Ruošiant bolidą šių metų sezonui kai kurias detales bus galima patobulinti, bet nenaudojant tobulinimo taškų (sąlyginių balų), bet kai kuriais atvejais juos panaudoti vis dėlto reikės. Mes viską detaliai išanalizavome ir nusprendėme, kur panaudosime turimus resursus. Galima atlikti didelį darbą tobulinant galinės pakabos komponuotę, bet kartu galima ir išnaudoti resursus mašinos priekinei daliai.

Užsiimti važiuoklės tobulinimu – ne visada teisingas žingsnis. Visas naujas idėjas privalu integruoti į bolido konstrukciją, bet ne visos jos leidžia pasiekti kokio nors esminio pagerėjimo. Be to, yra rizika padaryti klaidą arba, pavyzdžiui, gali paaiškėti, kad kuriam nors mazgui pritrūks resursų.

Todėl svarbu apsispręsti su tomis automobilio sritimis, kurios leistų pasiekti didžiausio efektyvumo. Mums pavyko priimti gana pasvertą sprendimą. Sritys, kurioms skiriame daugiausia dėmesio – tos pačios, kuriomis užsiėmėme ir praėjusiais metais. Mūsų bolidas neturi akivaizdžių silpnų vietų, bet mes turime kasmet šią kartelę kelti vis aukščiau“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos