„Alpine“ ieško vietos O. Piastri 2023 metams

„Alpine“ ieško vietos O. Piastri 2023 metams
logo Birželio 19 d. 13:29, Alpine Racing

Laimėjęs titulus „Formulėje-3“ ir „Formulėje-2“, šį sezoną Oscaras Piastri leidžia ant „atsarginių žaidėjų suolelio“ „Alpine“ komandoje. Ekipa jau pranešė, kad sezono viduryje pasirinks, ką sodins prie vairo kitais metais – savo jaunąjį talentą ar patyrusį Fernando Alonso.

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau požymių, kad komandoje pasiliks dukart pasaulio čempionas, o O. Piastri vis dažniau siejamas su „Williams“, kur jis pakeistų vilčių nepateisinantį Nicholasą Latifi.

Kanadoje per spaudos konferenciją tai pakomentavo „Alpine“ vadovas Otmaras Szafnaueris.

„Kai ateis laikas, pažiūrėsime ir priimsime spendimą, atsižvelgdami į situaciją pilotų rinkoje, - gana aptakiai atsakė O. Szafnaueris.

Tačiau žurnalistai patikslino, ar Szafnaueris tiki, jog 2023 metais O. Piastri tikrai atsidurs „Formulėje-1“ kaip pagrindinis pilotas. Specialistas atsakė teigiamai.

„Mes niekada nekalbame apie mūsų kontraktų su pilotais detales, - kalbėjo „Alpine“ vadovas. - Jums labai norėtųsi smulkiai žinoti visas detales, bet aš neturiu teisės jų atskleisti. Viena, ką galiu pasakyti – mes turime planą, pagal kurį Piastri turi atsidurti F-1 2023 metais“.

Toje pat konferencijoje buvo ir „Williams“ komandos vykdomasis direktorius Jostas Capito, kuris pastebėjo, kad 21-erių metų O. Piastri „jau yra pasirengęs pereiti į „Formulę-1“ ir įeina į mūsų interesų sferą ir ne tik mūsų interesų“.

Nicholasui Latifi, kuris pernai rodė pažangą, šių metų sezonas klostosi labai blankiai. Tačiau J. Capito atmetė variantą, kad kanadietis gali būti pakeistas sezono viduryje.

„Mes neturime jokių alternatyvių planų, – aiškino jis. - Abu mūsų pilotai turi kontraktus, galiojančius iki sezono pabaigos. Ir mes laikysimės jų“.

Tuo tarpu O. Szafnaueris pridūrė: „Aš skaičiau publikacijas apie šiuos gandus. Bet tikrai nesiremsiu jais, kalbėdamas apie ateitį. Ir aš šioje sityje žinau ne daugiau nei jūs“.

Estebanas Oconas neseniai pratęsė kontraktą su „Alpine“ ir garantavo sau vietą prancūzų komandoje dar dviem sezonams“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 61
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2022 sezono taškai: 3
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas