„Alpine“ kalbasi su pilotais, bet sutarčių pratęsti neskuba (5)

„Alpine“ kalbasi su pilotais, bet sutarčių pratęsti neskuba
logo Vasario 13 d. 08:00, Alpine

„Alpine“ atstovaujančių prancūzų Pierre‘o Gasly ir Estebano Ocono sutartys baigs galioti po šio sezono. Abu sportininkai yra siejami ir su kitomis ekipomis, o po to, kai paaiškėjo, jog „Mercedes“ paliks Lewisas Hamiltonas, iškart pradėta kalbėti, jog E. Oconas gali sugrįžti į „sidabrinių strėlių“ gretas.

Vis tik, „Alpine“ norėtų pasilikti abu savo atstovus. O pasak komandos vadovo Bruno Famino, derybos dėl naujų sutarčių vyko dar prieš didįjį L. Hamiltono sprendimą.

„Mes nelaukėme kol Hamiltonas pereis į „Ferrari“, kad galėtume pasikalbėti su savo vairuotojais. Esu labai patenkintas santykiu, kurį su jais palaikome. Taip pat džiaugiuosi jų atliekamu darbu. Tikrai nuolat su jais kalbame. Ir prieš Hamiltono pareiškimą, ir po jo.

Tiesa sakant, mes visi žiūrime į vairuotojų rinką. Turime ir savo akademiją, o mūsų pareiga yra visuomet žinoti kas vyksta. Mes tuo užsiimame, tačiau šiuo metu neturime priėmę sprendimo. Dabar esame susitelkę į automobilio tobulinimą ir tikime, jog mūsų vairuotojai atliks puikų darbą.

Kalbant apie sutarčių pratęsimą, jie žino mūsų poziciją. Taip pat jie abu žino, kaip viskas veikia šiame sporte. Mūsų santykiuose nėra jokio dviveidiškumo. Būtent todėl labai svarbu reguliariai kalbėtis tarpusavyje, tiesiog ant stalo dėti visus faktus.

Galiu pasakyti tik tiek, kad esame jais patenkinti. Dabar palaukime pirmųjų lenktynių ir pirmųjų rezultatų. Tačiau kiek žinau jie taip pat patenkinti komanda. O apie tolimesnį darbą pakalbėsime šiek tiek vėliau“, - kalbėjo B. Faminas.

Iš E. Ocono komentarų apie kontrakto pratęsimą kol kas nebuvo, tuo tarpu P. Gasly viešai deklaravo, jog derasi su „Alpine“ dėl naujos sutarties: „Akivaizdu, kad mes kalbamės. Tai tęstinis procesas ir pokalbiai dėl sutarties tikrai vyksta“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: c9a8041 | 02/13 08:24 Atsakyti
Nieko naujo - Alpine ir anksciau neskubejo - delto Alonso - Aston, o Piastri - McLaren, o n+k vadovu nebera
talianas
IP: 70077fe | 02/13 13:29 Atsakyti
Klepsidra
02/13 08:24

Nieko naujo - Alpine ir anksciau neskubejo - delto Alonso - Aston, o P... skaityti daugiau

Manau kita situacija. Oconas tikisi pereiti į Mercedes ir laukia, nesirašo su Alpine. O Gasly yra grybas, turbūt komanda duoda kažkokį antrą šansą ir stebės kaip sekasi.
SmoothOperator
IP: 26667e4 | 02/13 15:23 Atsakyti
talianas
02/13 13:29

Manau kita situacija. Oconas tikisi pereiti į Mercedes ir laukia, nes... skaityti daugiau

Nemanau, kad Alpine siam momentui rastu kazka geriau nei Gasly. Ir nera grybas tas Gasly, apylygiai suvaziavo su Oconu praeita sezona
Nzn
IP: dfed3a7 | 02/13 12:41 Atsakyti
Didelė rizika, turi abu neblogus pilotus, nelaukciau, kad koki Ocona persiviliulotu, ka tada
Klepsidra
IP: f493dd1 | 02/13 15:28 Atsakyti
talianas
02/13 13:29

Manau kita situacija. Oconas tikisi pereiti į Mercedes ir laukia, nes... skaityti daugiau

sakyciau, abieju pajegumas panasus, tiek kad abu kartais yra nevaldomi - tokie rantai, kaip Gasly Suzukoje yra sunkiai suprantami.
jei Oconas turi bent teoriniu sansu i Mercedes, Gasly daugiau nelabai kolkas yra kur geriau eiti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794