„Alpine“: komanda nenusipelnė taškų Imoloje (1)

„Alpine“: komanda nenusipelnė taškų Imoloje
logo Gegužės 20 d. 11:38, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„Alpine“ sportininkai Estebanas Oconas ir Pierre'as Gasly per Emilijos-Romanijos GP etapą finišavo 14-tas ir 16-tas, bolido greitis neleido pretenduoti į aukštesnį rezultatą.

Estebanas Oconas (14 vieta): „Jei praėjusiame etape Majamyje mes gavome taškus, tai Italijoje jų nenusipelnėme. Mes turime rimų problemų su bolido tempu, mums trūko greičio tiesiosiose. Dėl to aš negalėjau nei atakuoti, nei gintis. Tai brangiai mums kainavo ir „Alpine“ negavo taškų.

Mes pasistengsime viską išanalizuoti ir suprasti, ką galime padaryti geriau kitą kartą. Gerai, kad šią savaitę bus dar vienas bandymas Monake. Vienareikšmiška, kad mūsų mašinai reikia kur kas daugiau atnaujinimų – tai yra labai svarbu“.

Pierre'as Gasly (16 vieta): „Pirmojoje lenktynių atkarpoje aš važiavau vos kelios sekundės nuo N. Hulkenbergo ir ir Y. Tsunodos, o finišavau toli už jų. Buvo ne pati geriausia diena – reikia viską išanalizuoti ir suprasti, kurioje vietoje mes labiausiai pralaimėjome.

Viso savaitgalio metu mašina buvo gerai valdoma, bet gaila, kad klaida kvalifikacijoje man labai brangiai kainavo. Nenoriu veltis į detales, bet šiandien mes pametėme bendrą varžybų vaizdą ir dėl to nesugebėjome gerai pasirodyti. Kartu su komanda viską išanalizuosime norėdami suprasti, ką galima padaryti geriau“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ką čia analizuoti
IP: 768b34c | 05/20 12:46 Atsakyti
varikliui arklių pridėti reikia ir tiek. Kol nepridės, bolidas nevažiuos.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621