„Alpine“ stoja į kovą dėl F. Colapinto?

„Alpine“ stoja į kovą dėl F. Colapinto?
logo 2024 Spalio 31 d. 12:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Puikiai „Williams“ Loganą Sargeantą pakeitęs Franco Colapinto iškart sulaukė kitų komandų dėmesio. „Williams“ kitame sezone argentiniečiui gali pasiūlyti nebent atsarginio vairuotojo rolę, todėl susidomėjimą išreiškė kelios skirtinos komandos.

Pasak pranešimų, „Sauber/Audi“ rimtai svarsto jaunuoliui atiduoti savo laisvą vietą. Taip pat sklido kalbos, jog F. Colapinto į savo sistemą bando prisivilioti „Red Bull“. Tuo tarpu dabar pasirodė pranešimai, jog į kovą dėl sportininko parašo ketina sėsti „Alpine“, kadangi jaunuolį savo komandoje labai nori matyti ekipos patarėjas Flavio Briatore.

„Alpine“ kitam sezonui laisvų vietų neturi. Darbus komandoje tęs Pierre‘as Gasly, o Estebaną Oconą pakeis Jackas Doohanas. Tiesa, su pastaruoju sudarytas tik metų kontraktas, todėl su F. Colapinto galėtų būti sudaromas kontraktas nuo 2026-ųjų metų, kai įsigalios naujasis techninis reglamentas.

„Sauber/Audi“ galėtų F. Colapinto vietą suteikti jau kitais metais. Tą teoriškai gali padaryti ir „Red Bull“, kadangi realu, jog bus atleistas Sergio Perezas, o tai atlaisvintų poziciją pagrindinėje arba dukterinėje „Visa Cash App RB“ komandoje.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos