„Alpine“ Suzukoje turės atnaujinimus (1)

„Alpine“ Suzukoje turės atnaujinimus
logo Balandžio 02 d. 20:24, Alpine F1

Prieš savaitgalio pradžią Japonijoje „Alpine“ komandos vadovas Bruno Faminas kalbėjo apie pirmuosius probleminio A524 bolido atnaujinimus.

Bruno Faminas: Australijoje mes buvome arčiau prizinio dešimtuko nei pirmuose etapuose, bet tai greičiau susiję su Melburno trasos ypatumais nei su pagerėjusiais rezultatais. Iki mūsų tikslo dar yra gana toli. Bet mes esame kupini ryžto perlaužti situaciją, pagerinti mūsų technologinius procesus ir mašiną padaryti greitesne. Turime kovoti iš paskutiniųjų, nes reikia pagerėti beveik visose srityse.

Su nekantrumu laukiame lenktynių greitoje ir dinamiškoje Suzukos trasoje. Pagal planą mes į Japonijos etapą atsivešime pirmuosius A524 atnaujinimus. Nors jie ir nėra labai reikšmingi, svarbu šiuos elementus patobulinti kuo greičiau, nes reikia pamatyti modernizuotų detalių potencialą ir suprasti bolido ypatumus. Iš esmės pirmieji pakeitimai susiję su nauju priekiniu sparnu – tai bus pirmasis žingsnis mažinant bolido svorį“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
sprendžiant
IP: 768b34c | 04/05 12:56 Atsakyti
iš treniruočių - nepadės.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983