Amerikiečiai domisi galimybe įsigyti F-1 komandą (3)

Amerikiečiai domisi galimybe įsigyti F-1 komandą
logo Vasario 20 d. 18:30, Red Bull Content Pool

Nauja JAV investuotojų grupė neslepia noro įsigyti vieną iš „Formulės-1“ komandų.

Praėjusią savaitę buvo oficialiai pradėta prekiauti „Sportstek Acquisition Corporation“ akcijomis. Pastaroji domisi galimybę investuoti įvairiose sporto šakose, tame tarpe ir F-1.

Vienas iš „Sportstek Acquisition Corporation“ įkūrėjų yra Tavo Hellmundas, praeityje prisidėjęs prie COTA trasos projekto Ostine, JAV, įgyvendinimo. Verslininkas neslepia susidomėjimo F-1 ir praeityje jau bandė įsigyti vieną iš F-1 komandų. T. Hellmundas buvo išreiškęs norą investuoti į „Manor“, kuri 2015 m. susidūrė su finansinėmis problemomis.

Verslininko teigimu, jo noras investuoti į F-1 niekur nedingo, ypač dabar, kai sporte įsigaliojo biudžeto lubos. T. Hellmundo teigimu, įsigijus komandą, jis norėtų, jog jai vadovautų Michaelas Andretti.

„Nuo tada, kai jis baigė lenktynininko karjerą, Michaelas įrodė, kad yra puikus komandos vadovas. F-1 toks žmogus tikrai praverstų“, - sakė T. Hellmundas.

Verslininkas prasitarė, kurios komandos jį labiausiai domina - tai „AlphaTauri“ ir „Alfa Romeo“ („Sauber“).


Komentarai (3)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 02/20 23:17 Atsakyti
Subjektyvus
02/20 19:49

ir vel "investuotoju grupe", ir vel "investuoti" ir t.t. liudna. panasu, kad lenktyniu ar sporto entuziastai nyksta kaip dinozaurai. letai, bet uztikrintai. o blogiausia, kad tai vyksta ne tik F1 :(

Laba diena atvykus į realų pasaulį. Sportas yra verslas irba politika viename.

Btw, sėkmingų ekipų įkūrėjai/vadovai kartu buvo ir geri verslininkai, nes kitaip autosporte nevažiuosi.

Sutinku, kad senieji mohikanai pirma norėjo lenktyniauti, o po to iš to lenktyniavimo verslą daryti.

Bet kai F1 jau ilgus metus yra 10, o ne 13 komandų, tai F1 reikia ieškoti būdų kaip plėsti stiprių dalyvių čempionate skaičių.

Plius, Toro Rossi/AlphaTauri, jei tikėt gandais, ilgą laiką yra ant prekystalio.
Subjektyvus
IP: 4424613 | 02/20 19:49 Atsakyti
ir vel "investuotoju grupe", ir vel "investuoti" ir t.t. liudna. panasu, kad lenktyniu ar sporto entuziastai nyksta kaip dinozaurai. letai, bet uztikrintai. o blogiausia, kad tai vyksta ne tik F1 :(
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas