Andretti: G. Maffei pasakė, kad niekada neįsileis mūsų į F-1 (1)

Andretti: G. Maffei pasakė, kad niekada neįsileis mūsų į F-1
logo Gegužės 23 d. 12:24, Andretti

„Andretti Cadillac“ projektas toliau rengiasi debiutui „Formulėje-1“, nežiūrint į formalų F-1 pasaulio čempionato savininkų atsisakymą priimti į lenktynes naują komandą. Šią savaitę buvo pranešta, kad prie komandos prisijungė garsus specialistas Patas Symondsas, tačiau ekipos senbūvis Mario Andretti pareiškė, kad projekto perspektyvos yra labai miglotos.

1978 metų pasaulio čempionas papasakojo, kad šeštadienį Majamyje „Liberty Media“ generalinis direktorius Gregas Maffei nutraukė jo pokalbį su Stefano Domenicali ir pažadėjo padaryti viską, kad „Andretti“ paraiška būtų užblokuota.

„Ponas Maffei nutraukė mūsų pokalbį ir pasakė: „Mario, aš noriu pasakyti, jog padarysiu viską, kad Michaelas niekada nedalyvautų „Formulėje-1“, - Mario Andretti sakė kanalui NBC. - Po to jis išėjo, o aš negalėjau patikėti jo žodžiais. Jie mane labai nustebino.

Mes kalbame apie verslą ir aš negalvojau, kad viską lemia asmeniškumai. Negaliu tuo patikėti. Jo žodžiai buvo panašūs į mano širdį paleistą kulką“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aivaras1
IP: 496bd64 | 05/23 20:58 Atsakyti
baze jau atidare, simondsa pasamde, dabar ta proga gales koki binokuli komandos vadovu pasamdyti ir susni inzinieriu is kokiu mersu pervilioti, kad paguosti suzeista sirdi. tuo tarpu liberty ir komandos ir toliau kartoja, kad jokie andreti jiems nereikalingi ir pinigai gerai ir dabar dalinasi. nothing personal, just bussines
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621