Anglijoje šaiposi iš „Williams“ ir princo Philipo (9)

Anglijoje šaiposi iš „Williams“ ir princo Philipo
logo 2019 Sausio 20 d. 11:26, Suffolk Gazette

Šią savaitę Didžiąją Britaniją ir visą pasaulį apskriejo žinia, kad 97 metų Edinburgo princas Philipas, karalienės Elizabethos II sutuoktinis, pateko į automobilių avariją ir nesuvaldė savojo „Range Rover“.

Visureigis apvirto, tačiau laimei, karališkos šeimos atstovas nenukentėjo, o įvykis sukėlė gana didelį susidomėjimą britų visuomenėje. Linksmieji „Suffolk Gazette“ reporteriai netgi savo laikraštyje paskelbė linksmą juokelį, suvieniję dvi temas: pernykštę „Williams“ nesėkmę „Formulės-1“ trasose ir princo Philipo avariją A149 kelyje Norfolko grafystės teritorijoje.

Publikacijos tekstas yra vertas to, kad jį būtų galima paskelbti ištisai.

„Williams“ komanda baigė formuoti sudėtį naujam sezonui, nustebindama savo pasirinkimu, kuris krito ant karališkojo princo Philipo: jis sės prie vieno iš šios komandos bolidų vairo.

Jo karališkoji didenybė pavadintas „puikiu ir bebaimiu“ lenktynininku ir kovą Australijos GP jam teks debiutuoti „Formulėje-1“.

Šaltinis, artimas Claire Williams, komandos vadovo pavaduotojai, papasakojo: „Žiemos pertraukos metu Philas aktyviai dalyvavo bandymuose Norfolke. Jis parodė įspūdingus rezultatus, padarydamas tik keletą nedidelių klaidų.

Kadangi jis yra vedęs Didžiosios Britanijos karalienę, mes laukiame, jog tai padidins spaudos dėmesį mums, o taip pat tikimės pritraukti naujų rėmėjų“.

Kaip praneša šaltiniai, „Range Rover“ kompanija gali tapti potencialiu komerciniu ekipos partneriu, tačiau kartu tuo domisi ir Norfolko policija. Beje, kritikai mano, kad 97 metų princas Philipas vis dėlto yra naujokas ir gali būti pavojingas kitiems pilotams.

„Visiškai ne, - paaiškino komandos atstovas. – Gerai žinoma, kad pagal karališkąjį protokolą, jūs visuomet turite būti atsilikęs dviem žingsniais nuo Edinburgo princo. Mes nekantraujame pamatyti liūdną  Lewiso Hamiltono veidą. Viena, kas mus jaudina, tai, kad princas vėl gali prarasti orientaciją ir nesuras kelio trasoje“.


Komentarai (9)
a9
| 01/21 23:54
egis01
| 2019 Sausio 20 d. 12:05

aš vienintelis nesupratau šito juokelio ?

Šiuo juokeliu labai taikliai pašiepia Williams pilotų pasirinkimo politiką, pirmiausia Kubicos pasirinkimą. Jei jau Kubica tinka į F-1 pilotus, tai kodėl gali netikti princas Philipas? Pritariu juokeliui.
Micius
| 01/20 16:42
Pady Lovo sekančio sezono Wiliams važiuos taip lėtai, kad net 97 metų senukas galės ramiai vairuoti :D
mariusis
| 01/20 15:38
Tai kad į jį moteriškos dvi atsitrenkė, prie ko tas nesuvaldė. Kai atsitrenkė, tada jau ir neusvaldė, tik kaži ar bebuvo ten ką valdyti :)
Taidas Drebickis_2
| 01/20 14:43
Taidas Drebickis_2
| 01/20 14:42
pries kelias dienas pilipas padare avarija apsiverte ant sono su land roveriu
Williams fanas
| 01/20 12:22
egis01
| 2019 Sausio 20 d. 12:05

aš vienintelis nesupratau šito juokelio ?

Manau daugelis nesuprato :) ,neveltui Anglai būt
Camicasee
| 01/20 12:15
viena yra jog kazkas nevykųsį juokelį ar memę padaro - kita kai apie tai straipsnį parašo :D
egis01
| 01/20 12:05
aš vienintelis nesupratau šito juokelio ?
Williams fanas
| 01/20 11:58
Tik Anglai su savo mediniais "prikolais" taip gali sugalvoti :)
×

TOP naujienos