Ant podiumo lipęs L. Norrisas: mes vejamės „Ferrari“ ir „Red Bull“ (2)

Ant podiumo lipęs L. Norrisas: mes vejamės „Ferrari“ ir „Red Bull“
logo Kovo 24 d. 08:27, Pirelli nuotr.

„McLaren“ atstovas Lando Norrisas Australijos GP užėmė trečią vietą ir pirmą kartą šiame sezone lipo ant nugalėtojų pakylos.  Britas džiaugėsi rezultatu, tačiau akcentavo, jog galėjo pakovoti ir dėl antrosios vietos su Charlesu Leclercu.

„Tai mums buvo labai gera diena. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi komanda. Trečia ir ketvirta vietos yra puikus rezultatas, už kurį čempionate gauni daug taškų. Tai yra svarbiausias dalykas.

Charlesas lenktynes baigė aukščiau nei mes, tačiau manau, kad mūsų tempas buvo šiek tiek greitesnis. Matėme, kad jis mums šiek tiek nusileidžia, todėl tikrai turėjome vilčių pakovoti dėl antrosios vietos, tačiau galiausiai jo aplenkti nepavyko.

Ferrari“ ir Carlosas čia atliko labai gerą darbą. Belieka prieš juos nulenkti kepurę. Jie buvo labai greiti visą savaitgalį. Aš pats nelabai tikėjausi užlipti ant podiumo, todėl esu labai laimingas. Iš esmės lenktynėse jaučiausi tikrai komfortabiliai, džiaugiuosi, kad gerai sekėsi valdyti padangas.

Akivaizdu, kad ši trasa tinka mūsų bolidui, o tai leidžia spausti ir išgauti daugiau greičio. Tačiau mes vis dar atsiliekame nuo „Ferrari“ ir „Red Bull“. Jie mus lenkia vienu ar dviem žingsniais. Mums reikia juos pasivyti, tačiau akivaizdu, kad mes artėjame, o diena, kaip ši, tai įrodo“, - kalbėjo L. Norrisas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
sambobmhs
IP: 16c4055 | 03/24 08:56 Atsakyti
Japonijos GP taip pat turėtų būti taškuose, praeitą sezoną 2,3 abu.
kart
IP: ff4c1cb | 03/24 09:23 Atsakyti
Trasa tai jiems tiko ir Noriso pasirodymas geras pagal galimybes, bet bendrai tai toks dvejopas jausmas, nes tai kad jis laikėsi arti Leclerco iš esmės nulėmė Leclerco ankstyvas sustojimas. Tas pats atsitiko su Piastri.

Jeigu Leclercas būtų Norisą apsilenkęs dar pradžioje, tai būtų važiavęs ir nuvažiavęs. Bet kadangi McLarenai buvo greiti, ten kur buvo galima lenkti + paskui kitą bolidą ilgiau važiuojantys stipriai kentėjo dėl temperatūrų, buvo nuspręsta negaišti laiko ir undercutinti.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621