Antrosiose virtualiose lenktynėse dalyvaus penki dabartiniai F-1 pilotai (5)

Antrosiose virtualiose lenktynėse dalyvaus penki dabartiniai F-1 pilotai
logo Balandžio 02 d. 13:57, Ferrari

Kai „Formulės-1“ sezono startas dėl koronaviruso protrÅ«kio buvo atidėtas neribotam laikui, varžybų organizatoriai ėmė ieškoti bÅ«dų, kaip išlaikyti fanų susidomėjimą šiuo laikotarpiu.

Buvo nuspręsta, kad lenktynės persikels į virtualią erdvę, naudojant oficialų F-1 žaidimą, ir vyks tomis dienomis, kuomet buvo numatyti etapai pagal tvarkaraštį.

Nors buvo tikimasi, kad virtualiose lenktynėse dalyvaus nemažai dabartinių F-1 pilotų, pirmasis etapas Bahreine nesulaukė didelio dėmesio ir iš šiuo metu rikiuotėje esančių lenktynininkų ten pasirodė tik Lando Norrisas ir „Formulėje-1“ debiutuoti turintis Nicholas Latifi.

Vis tik panašu, kad F-1 atstovai sugebėjo įtikinti dar bent tris pilotus, kurie stos į kovą artėjantį sekmadienį vyksiančiose virtualiose Australijos GP lenktynėse, kurios pakeis Vietnamo GP, kadangi šios trasos praėjusių metų žaidime nėra.

Skelbiama, kad prie jau minėtų L. Norriso ir N. Latifi prisijungs „Ferrari“ atstovas Charlesas Leclercas, Alexanderis Albonas iš „Red Bull“ bei „Williams“ lenktynininkas George'as Russellas. Prie jų prisijungs gerai žinomi F-1 pasaulio žmonės bei kiti kviestiniai svečiai.

Kvalifikacija ir lenktynės vyks sekmadienį, balandžio 5 dieną, 22 valandą Lietuvos laiku. Transliaciją bus galima stebėti F-1 „Youtube“ kanale.


Komentarai (5)
YZF
| 04/05 23:25
Nu visai idomiai suvaziavo ir kas gi kas gi nugalejo, hehe. Gaila Vepeliaus nebuvo, matyt namuose sedi ir knygas skaito. Geros gonkes ir beveik visi F1 pilotai virsuje.
wagen
| 04/02 18:56
ijungtu eksperto lygi,nes perdaug leidzia taranuotis...jauciu novice lygi ijunge
ddt
| 04/02 16:34
Man asmeniškai pirmos lenktynės buvo visiška nuobodybė. Bent jau komentuot būtų pakvietę SKY komandą, galbūt bent kažkiek toks F1 "dvasios" būtų, bet dabar, myža į kelnes, kikena, nu ne gal... Ne man.
Ramas666
| 04/02 14:41
Sekmadienis yra balandzio 5 diena.
YZF
| 04/02 14:12
Nu maladec, po biski po biski gal ir susirinks daugiau F1 pilotu. Vis fanams bus smagu i kazka paziureti.
×

TOP naujienos