apie lenktyniu matyma (ne ziurejima)

2014 Lapkričio 10 d. 16:08

Argumentus visus puikiai išdėstė malcov, net nėra ko pridurti. Ir tas tavo smegenų prikolas jau nukopintas, nebe taip gerai skamba.. :((

2014 Lapkričio 10 d. 17:34

Kimi visai neblogai pasirodė beveik visas lenktynes taupydamas padangas. Jei Alonso būtų sugebėjęs jas taupyt, galėjo užimti aukštesnę poziciją, bet nesugebėjo.

2014 Lapkričio 10 d. 19:47

Pirmi 6-i finišavę pilotai važiavo 3-ių sustojimų taktika, dar prieš lenktines buvo aiškiai suskaičiuota ir pasakyta, kad 3-ių sustojimų taktika greitesnė. Lenktynėse nebuvo jokių pašalinių veiksnių (lietaus, SC ir t.t.) todėl skaičiavimai pildėsi pilnai. Bet ne, atsiras durnelis ir paskaičiuos, kad vienintelis pilotas važiavęs su 2-ių sustojimų taktika, turėjo geriausią taktiką ir finišavo septintas. Tai ant kiek kvaili visų ekipų strategai yra, kad visus vertė važiuoti lėtesne taktika. Nu ne formulėje jiems dirbti... :D

2014 Lapkričio 10 d. 20:24

Xtremez>>> :DDD Kai Alonso gavo 5 sek baidą ir pasikrovė nuo Kimio, tu Kimiui taško nedavei. Kai Kimiui 5 sekundėm sugaišo ilgiau ir tik dėlto Alonso laimėjo tu jam pergalę davei :D Taigi:
a) Tu esi visiškas ligonis ir nesveikas Alonso fanatikas
b) Trolini nes tau patinka erzinti Kimio fanus
c) Esi F-1.lt projektas kelti diskusijose komentarų lygį.
Nežinau kuris variantas teisingas, bet faktas, kad kažkuris tikrai.
Malcov>> Misiulis gerai pasakė, tokius reikia ignoruoti. Jis gyvena savam pasaulyje. tegul ten ir gyvena. Nežinau kaip tu, bet Misiulio patarimu nuo šiol tikrai pasinaudosiu

2014 Lapkričio 10 d. 20:25

P.S turėjo būti ne komentarų lygį, o kiekį

2014 Lapkričio 10 d. 21:00

Kas belieka fenomenale sektos vadui, kai didziausia uzduotis dievui aplenkti komandos drauga. Turi gi kazkur nuleisti visi ex, sub, tek ir klep. Daugiau gi ju stabas siais metais nieko nenuveikia.
kazkaip silpnai jis ta latra tvarke, silpnai. Tik va niekaip nesuprantu. Vienas sekertas sako, kad latras sulaike pomidorito, o tas del to negalejo pirstuko pavyti ir padaryti. Kitas gi tos pat palatos sekspertas sako, kad pomidoras neskubejo, zinojo kad aplenks tuoj ir t.t.
Kazkaip susifeilinai exdurneli

2014 Lapkričio 10 d. 22:09

Deja, chebra, Xtremez nebeatrašys į jūsų argumentus. Jis kai apsifeilina dingsta į krūmus ir apsimeta, kad nieko nematė nieko nesakė. Ane Xtremez? Tai kaip ten su Vetteliu buvo Amerikoj? :)

2014 Lapkričio 10 d. 22:28

Pieniau> ir vėl... jauti kaip nelogiškai dėstai savo mintis? prie galutinio rezultato pridėti 22s? Ne, žinai kodėl? tamstos smegenims: 2 sustojimų taktika - konservatyvi, tuo metu reikia tausoti padangas ir nespausti tiek kiek gali, todėl kenčia tempas, trijų sustojimų taktika - gali spausti, drožti ir daryt ką tik nori, nes vistiek dar kartą turėsi stoti, lenktynių tempas nenukenčia. Jauti skirtumą?
Sakai Buttonas cackinosi 6 ratus su Kimiu, o Alonzas 3, tačiau tuo metu kai Buttonas negalėjo jo aplenkti, Kimio padangos buvo dar pusėtinai geros, artėjant į pabaiga, jų būklė prastėja, pavyjus Alonzui kas ir išryškėjo, sugėbėjo aplenkti per tris ratus, bet jei ne pitstop fail, tada nebūtų spėjęs aplenkti, beto iš kur ištraukei, jog aplenkė likus 5 ratams? pasižiūrėk įrašą.
Dedu lygybę, nebuvo nei vienas už kitą geresnis, dar plius Kimio startas nenusisekęs buvo, prarado vietą Guitierezui, to dėka teko atidirbti ir šiek tiek prarasta laiko, bet visumoje važiavo tame pačiame traukinuke kaip ir FA, SV, DR iki kol neišsiskyrė strategijos.

2014 Lapkričio 10 d. 22:32

Beto šioje situacijoje labiausiai apsijuoke pati ferrari komanda, nes verkiant reikia taškų komandinėje įskaitoje, o jie leido abiems kovoti, tokia kaip RBR, Mersai, tikrai būtų liepę praleisti jei jiems būtų šikna su komandine įskaitą, bet ferrari ***, juk Bernis nalogus stumdo metai iš metų.

2014 Lapkričio 11 d. 06:59

Ir kas butu is praleidimo buve ?

2014 Lapkričio 11 d. 07:27

Būtų bandęs vytis Vettelį. Tačiau perskaičiau interviu, tai šitas duel'is neturi jokios įtakos, nes kaip Alonzas minėjo, būtų tekę taupyti degalus, tad be vilčių pavyti Vettelį.

2014 Lapkričio 11 d. 12:08

malcov> susimovei ir dabar bandai kazkaip cia suktis, bet pats vistiek jauti kad susimovei ir niekur nuo to nedingsi. Sakei buttonas aplenke IS KARTO. Bet deja, FAIL, neiskarto o teko ilgai pavargti. Is kur istraukiau kad FA aplenke Kimi likus 5 ratams? Is live-timingo. Vel susifeilinai. Toliau - ka tu ten pezi apie tas taktikas? 2 sustojimai konservatyvus BET SUTAUPAI 22sec. Tau vis dar neateina i galva suvokimas? Kiekviename rate vaziuoji leciau, bet islosi pranasuma pries varzova nestodamas pituose ir atsidurdamas priekyje jo. Svarbu tik atsidurti pakankamai TOLI priekyje kad taves poto neaplenktu. Deja Kimis nesugebejo atsidurti pakankamai toli. Klausimas kas geriau: letesni ratai ir nestoti ar greitesni ratai ir stoti? Atsakymas: siuo atveju geriau buvo 2 sustojimai nes, kartoju, jeigu Kimis butu stojes 3 kartus, jis nebutu priekyje Fernando lenktyniu pabaigoje. Jis taip ir vaziuotu visas lenktynes uz jo.

Toliau, vaziavimas UZ yra blogiau o ne lygu. Vaziavimas priekyje ir poto buti aplenktam irgi yra blogiau o ne lygu. Pasirodymas kvaloje zemesneje pozicijoje irgi yra blogiau o ne lygu. Taigi visa savaitgali paemus kaip visuma, Kimis buvo letesnis, o ne lygus. Jeigu Alonso nebutu uzstriges puse lenktyniu uz kitu pilotu tai butu 'nuejes i prieki' dar toliau, bet ir taip uzteko to kas ivyko dabar.

Kimis Valdo> leisk paaiskinti tau kodel pas tave mastymas ribotas. Tu paimi viena elementa (5sec praradimas pituose), palygini su kitu, ir darai isvadas. Bet sita tema nera skirta tau. Ji skirta tiems kurie ziuri ir mato (supranta kas vyksta). Belgijoje Alonsas prarado 5sec, bet trasoje jis buvo GREITESNIS. Tuo tarpu Kimis cia prarado 5sec, bet trasoje jis buvo LETESNIS (per vidurki, iskaitant praradima del ilgiau naudojamu padangu BET islosima del papildomo nestojimo).

Misiulis> deja neturiu laiko kiekvienam nesugebanciam 'matyti' aiskinti penktos klases lygio faktus. Ir nesiruosiu kiekvieno vaiko mokyti matyti kas vyksta trasoje. Atrasau tiek, kiek atrasau.

2014 Lapkričio 11 d. 13:50

Xtremez> Aš tik vieną pataisymą parašysiu vienam iš tavo "faktų". 22 sekundes sakai, a? Tavo žiniai 22 sekundes trunka pravažiavimas pro boksus su visu sustojimu, tuo tarpu tavo priešininkas tą visą atstumą turi įveikti trasoje. Darant pitstop'ą realus laiko praradimas nedarančiajam yra apie 18-18,5s.

O apie SV Amerikoj tikrai sufeilinai ir bent tai pripažintum ir būtų ramu, gi visi kartais klystam, bet neee, tau lengviau vaidinti neklystantį ir parašyti kad aš dar kažko ten neįmačiau. :) Kamooon

2014 Lapkričio 11 d. 14:03

Misiulis> "Kamooon" kazkaip netaip rasosi :)

2014 Lapkričio 11 d. 15:51

Maximaliai sulietuvinau :)

2014 Lapkričio 11 d. 17:44

Ex> tu cia kazkaip vartai, man dar neatsakei i klausima faktais, kodel fermai vienas krutas su vidutinioku geriau uz du vudutiniokais. Atsakymas butu, jei ne butu netinka. Pagrysk faktais.
As savo faktus, kad du vidutiniokai geriau jau pagrindziau ir irodziau, bet jei nematei, priminsiu. 2007 ir 2008 ferma cempionai. Su alonsu ir vidutiniu kas ???
Tu labai apsiriboji alonso matymu. Cia ta vieta, kur daug reki, bet pats nematai.
Jei jau aiskini kad sufeilino, destyk faktais kur. Kiek buvo ratu like kaip aplenke?

2014 Lapkričio 11 d. 20:28

kimbotams tik pas dildosiunaite ant sienos komentuot, labai ryskios paraleles svieciasi - kas bebutu, kaip benutiktu, *** kad faktai ir t.t. rodo kitaip, kalta USA su Obama. taip ir cia, tik visa blogi pasaulyje atstoja Alonsas

2014 Lapkričio 13 d. 09:27

Misiulis> koki SV, kokioj amerikoj? Niekas niekur nesufeilino, bandai kazkokia nesamone sukurti is oro?

2014 Lapkričio 13 d. 09:46

Kas yra dildosiunaite?

2014 Lapkričio 13 d. 12:23

ecor> tokia veikeja fb, kur ziuri ryte i debesis ir CIA ir FBI mato nuodijant ja. Seniau garsejo kaip moters ir vyro sueities eksperte, kone praktiskai rodziusi kas kaip

2014 Lapkričio 13 d. 15:48

Subine> suprantu is tavo pasisakymu, jog esi jos aitringas gerbejas, kad jau taip zinai. Turejau toki itarima, kad kazkas negerai su tavim, pasirodo neklydau. Bent toj srityje apsviete tave kazkas

2014 Lapkričio 13 d. 16:04

gerai kad bent del taves jokiu itarimu nekyla. I mane kreiptis nesistenk, ieskok kitu, kurie su *** diskutuot pasiryze

2014 Lapkričio 13 d. 18:48

Aš apakęs nuo tavęs Xtremezai. Pats aiškinai, kad SV išlošė tik dėl SC pradžioj ir visiškai apsifeilinai ir dar sakai aš kažką iš oro kuriu? :)

2014 Lapkričio 13 d. 18:54

Subine> o tau jau or *** sindromas ? Gal palatoj su visa pridurku is f-1.lt chebra guli ?

2014 Lapkričio 13 d. 22:47

Misiulis> SV gavo naudos del SC pradzioje ir tai yra faktas. Matau tu, kaip malcov ir kruva kitu Kimio pakaliku visiskai akli ir eilini syki susimovei bandydamas kazka pasakyti 'protingo'.

2014 Lapkričio 14 d. 01:45

Fakte tu, tai paaiškink man durnam, kokią jis tą naudą gavo, kad šitaip parašei:

"nematyti to, jog SC smarkiai padejo Vetteliui su taktika, gali tik visiskai aklas."

Aš kogero aklas, nes mačiau tik tai, kad incidento metu SV jau atakavo galiorką (vadinasi rikiuotės pasivyti jam nepadėjo), prieš SC jis važiavo su hardais, kaip ir po abiejų sustojimų pituose. Vienas vienintelis dalykas ką jis išlošė, tai po SC važiavo 2 ratais naujesnėm padangom, bet dviem ratais naujesnės padangos tikrai nepakeitė jo taktikos.

Esmė tame, kad ten sufeilinai, bet dar didesnis failas šitas tavo vartymasis. Visažinis niekad neklystantis dievo fanas.

2014 Lapkričio 14 d. 09:34

Misiuli> na jeigu tu aklas tai cia tavo problema nes tu kaip ir dauguma nematai. Ziuri ir nematai. Kai startuoji is boksu tai pradedi vaziuoti kai paskutinis kerta linija ir incidento metu jis nebuvo visiskai 'prilipes prie galo'. O deka SC, sitas atstumas sumazejo iki nulio. Toliau, SC metu visi bolidai susispaudzia ir atstumas tarp 10 vietos ir SV buvo daug mazesnis negu butu buves jei SC (ir incidento) isviso nebutu buve. Per viena rata, lyderiai arba top5-top10 gali pabeti per 3-4sec nuo gale vaziuojancio. Toliau - incidento metu, dvieju bolidu jam jau lenkti nereikejo. Sutaupe sekundziu pries top10-tuka. Toliau, gavo visiskai naujas padangas (nedidele nauda, bet vistiek nauda). Toliau, suzaide su geltonom padangom (startavo Kietom, uzsidejo Minkstas, vel uzsidejo Kietas), kas reiske kad visu lenktyniu metu taktika buvo visiskai laisva, t.y. jis nebuvo priverstas butinai rinktis geltonas padangas kazkuriuo lenktyniu periodu, neprivalejo galvoti ir keisti taktikos i kompromisini varianta kad isnaudoti minkstas padangas (pagal reikalavima). Aisku jis jas gale vistiek pasirinko, bet tai buvo laisvas sprendimas taktikos prasme. Beje, per pirmus ratus, pilotas LABAI DAUG sekundziu praranda pries top 10-tuka, vaziuodamas is paskos ir lenkdamas pacius leciausius bolidus. Kiekvienas sutaupytas bolidas arba ratas - akivaizdi nauda. Taigi jeigu tu esi AKLAS, ir apsifeilinai eilini syki, tai sedek tyliai kamputyje ir nerasinek nesamoniu.

2014 Lapkričio 14 d. 12:21

Eik tu mr. Fail. :) kartoju tau dar kartą, jei esi aklas ir nematei, tai pažiūrėk įrašą - SV prieš incidentą jau atakavo galiorką po tiesiosios, tai negydyk man čia apie kažkokius atsilikimų sumažinimus. Kiek guterezas atsiliko po starto nuo dešimtuko, tai tiek ir atsiliko po pusės rato nuo SC paleidimo. O tavo čia vartymaisi apie taktikos laisvę net nebejuokingi. Tas pats jei aš sakyčiau "Alonso atvažiavo šeštas tik dėl to, kad Perezas su Sutilu susidūrė, nes varžybų vidury būtų pastrigęs už perezo ir atvažiavęs maximum dešimtas ir tik aklas gali to nematyti". Žodžiu iš tavo teiginio kad tik aklas gali nematyti kad SV žiauriai padėjo SC su strategija tik juokas kyla, paimtum pasakytum kad sufeilinai, bet *** vartaisi kaip keturmetis prieš tėvelį ryškiai apsimelavęs. Tiek to, Gerb Xtremez, tebūnie SV žiauriai pasisekė su SC, nukirto apie 30 sekundžių nuo galiorkos, sutaupė 4 sustojimus ir atvažiavo didingoj septintoj vietoj tik dėl to, kad "turėjo laisvę taktikai" kurios mat būtų neturėję jei nebūtų SC - mat redbull garsėja kaip labai konservatyvūs ir nevykėliai ties taktikomis.

2014 Lapkričio 14 d. 12:32

Ir tebūnie ši "diskusija" dar vienas įrodymas, kad su šiuo tipu nėra jokios prasmės diskutuoti visiškai jokiomis temomis, nes jis paprasčiausiai susikuria savų faktų ir fantazijų. Žmogus visiškai suklydes vartosi iki klouniškumo, bet nepripažins, kad suklydo, tai kokia išvis tada diskusijos esmė? O dieve, o jei kalba pasisektų apie Dievą tėvą Alonso, tai kiekvienas Xtremez parašytas žodelis ar kablelis yra faktas ir tik faktas.

Esu pats nekartą grybą supjovęs, kažką "ašaukęs" komentaruose, bet kontrakomentaruose sulauki argumentų ir atsiimi savo žodžius, natūralu, kad kartais kažko nepastebi ir susidarai klaidingą nuomonę (pvz xtremez buvo įsitikinęs, kad SV startavo iš boksų su minkštom ir čia jis manė, kad SC jam smarkiai padėjo, kas tokiu atveju kogero būtų teisinga, bet patikslintas, kad visgi SV startavo su hardais ir SC jo taktikai įtakos neturėjo vistiek laikosi savo tiesos ir vartosi)... Xtremez, žinau, kad čia visi tave penkiolikmeciu ir panašiai vadina, bet tu tikrai gerokai vyresnis, tai noriu išreikšti užuojautą tavo esamiems ar būsimiems vaikams. Su tokiu tavo tiesos isikalimu į galvą būsi velniškai "geras" tėvas.

2014 Lapkričio 14 d. 14:32

Misiuli, tu realiam gyvenime irgi daug bandai irodineti visiem visur viska i kaire ir i desine, ar tik internete? :)

Atsipalaiduok ir nesiparink del nieko, isskyrus save.

Peace ;)

2014 Lapkričio 14 d. 15:16

:)

2014 Lapkričio 14 d. 15:24

nesvarbi man cia jusu diskusija, bet soft + SC < hard + SC, cia bet kas supranta Misiuli, tik pavardes atimk ir pamastyk.

2014 Lapkričio 14 d. 15:52

Kas ir už ką man vėl įspėjimą davė? Užknisa.

2014 Lapkričio 14 d. 18:02

Ponaiti, nieko nesupratau, k1 tu čia parašei

2014 Lapkričio 14 d. 18:12

Bet priminsiu tau (jeigu pataikysiu į tavo mintį, nes vis dar nesuprantu ką tu ten parašei), kad SV tiek prieš SC tiek po SC važiavo su hardais, dar pabandysiu aiškiau pasakyti - SV padangų rūšis prieš SC ir po SC NEPASIKEITĖ.

2014 Lapkričio 14 d. 23:18

Įdomiai tu tuos pit stopus skaičiuoji. Sakai sutaupė 22s, bet realiai tai mažiau, nes jis nestovėjo vietoje tas 22s, jis važiavo, kad ir 60km/h, bet važiavo. Gryno laiko gavosi ~ 17s, jeigu logiką įjungus.

2014 Lapkričio 14 d. 23:19

čia ekstrymezui taikyta jo ilgajame poste su punktais

2014 Lapkričio 15 d. 01:20

db> Jau šitą aiškinau šitam tik teisingais faktais kalbančiam veikėjui tik kiek kitaip. 22sekundes truko visas privažiavimas per boksus su sustojimu, tuo tarpu priešininkams reikia tą atstumą įveikti trasoj pilnu greičiu, kas truko apie 4s

2014 Lapkričio 23 d. 17:26

extrymai> Kodėl abu dabyje nebuvo +40sek? Kas čia bl daros????

2014 Lapkričio 23 d. 23:13

Na kagi, taip ir nepavyko Kimiui 'atsigauti', 'priprasti prie bolido' ir kazkaip iveikti Alonsa... po paskutinio, AbuDabio etapo, rezultatas 14:0. Net problemos trasoje su Alonsu, nepadejo Kimiui ir si karta... liudna :/
Idomu butu isgirsti temos autoriaus nuomone siuo klausimu.

ecOr> jeigu matei lenktynes (o ne ziurejai), tai turbut uzfiksavai kad pirmoje ju dalyje, kai tik Alonsas gaudavo 'laisvo oro', tai pabegdavo nuo Kimio kol vel neprisivydavo priekyje vaziuojancio traukinio (su Buttonu gale) ir uzstriges uz jo leisdavo Kimiui priarteti. Ir veliau, kai jam pavyko aplenkti Buttona ir judeti i prieki, kazkas atsitiko kad jo tempas smarkiai krito, Buttonas nuo jo pabego i prieki per 25sec+ (nors iki to laiko jis sedejo prilipes prie Buttono ar net ji lenke) ir tai leido Kimiui neatsilikti tiek, kiek dazniausiai budavo si sezona. Statau uz nusibaigusi Ferrari varikli kuris turejo buti visiskai prisuktas, arba kitos priezastys.

Bet kuriuo atveju, rezultatas nesikeicia, situacija aiski. Gera zinia ta, kad kita sezona paziuresim kaip atrodys Kimi vs Seb ir bus idomu netiesiogiai palyginti su siais metais. Keep tuned! hehe :)

TOP naujienos

F-1.lt pulsas