apie "skaitliukus"

2002 Gegužės 23 d. 14:23

sveiki, manau, po vakarykštės pergalės visiems gera nuotaika, bet tikiuosi, kad tobulėjimas labai nesustos :) Vienos pastabėlės nutylėti negaliu- jau pradeda užknisti su skaitliukų pompavimu susijęs fleimas. Žiauriai padaugėjo veikėjų, savo trijų žodžių mintį išdėstančių per keturias iš eilės žinutes. Netgi kai ta mintis yra tokia prasminga, kaip "Jooooooo....", ar "hm...". Na, naujienos "Monaco GP: Treniruotė 1.2" komentarai tapo šio "meno" viršūne (tik dabar pastebėjau, kad AF1 jau padidino savo komentarų skaičių standartine žinute :D), bet švelnesne išraiška tai pasireiškia labai dažnai. Žinau, kad su fokiom nesąmonėm labai sunku kovoti, bet yra pora idėjų, tiesa, nežinau, ar jas lengva įgyvendinti:
1. Neribotas skaičius viena paskui kitą einančių to pačio žmogaus žinučių būtų fiksuojamos kaip viena.
2. Žinutės, neviršijančios nustatyto simbolių skaičiaus (pvz. 0-30), neskaičiuojamos.

2002 Gegužės 23 d. 14:33

ai kam tas skaiciavimas ish vis reikalingas..nepulsiu gi as dabar rasyti virs 30 zodziu, kad tik prie mano nicko butu didesnis skaicius :)).. juk ne del skaiciaus komentuojam zinutes..

2002 Gegužės 23 d. 14:34

Toks jau tas gyvenimas :)
1. nezinau, i si klausima turetu atsakyti jaudrius
2. nieko nebus - tada rasys ne tik "Oho, sutinku" bet ir "Ohohohohohoh, aisku beabejo sutinku!!!!!!"

:/

2002 Gegužės 23 d. 16:39

As siulyciau panaikint zinutes ir komentarus ir vietoj ju parasyt pirmo komentavimo siame saite data arba tiesiog jei tai imanoma skaiciuot kiek dienu nuo pirmo prisijungimo cia dalyvauji ir baigsis visos nesamones su zinuciu ir komentaru rasymu per kelis kartus.

2002 Gegužės 23 d. 16:46

Geriausia palikt viska kaip yra banint visus kas floodin ir viskas

2002 Gegužės 23 d. 17:01

O ką reiškia tas žinučių skaičiavimas, ar kad tu labai didelis fanas šio saito ar kad labai geras komentatorius ar ..... Šiaip nežinau šį puslapį lankau gana seniai, nors mano žinučių nėra daug ar tai reiškia kad aš blogas fanas šio puslapio ar F-1 :)). Tų skaičių galėtų ir nebūti.

2002 Gegužės 23 d. 17:02

Tvarka turi būti, sutinku. Tačiau mano supratimu turėtų būti daugiau aiškinamojo darbo. Minėtu atveju veiksmas vyko tęstinai. Todėl pvz. "speed", "McLaren" ir "professor" gyvai dalyvavo procese. Aišku ir jų žinutės buvo impulsyvios bei atspindinčios tik tą momentą. Kertu lažybų, kad jie net nenutuokė apie už tokius veiksmus gręsiantį baną. Kaip ir to, už ką tą baną jie gavo. Minėtu atveju apie bano priežastis paaiškino "Teisutis" (o ne AF1 ar jaudrius).
Todėl, gal reikėtų:
1. Duoti daugiau įspėjimų už konkrečius veiksmus paaiškinant jų esmę.
2. Išaiškinti konkretaus bano priežastis. Toli gražu ne visi dalyviai atsimena prieš registraciją skaitytas instrukcijas (jeigu išvis jas skaitė).
3. Banus duoti, tik už įžūlius aiškiai SĄMONINGUS ir piktybinius veiksmus.

2002 Gegužės 23 d. 17:23

leo> na, aš registravausi jau senokai, tad pasikeitusias taisykles perskaičiau kitur, bet jei dabar net registruojantis supažindinama su taisyklėmis- tuomet pažeidėjus galima bausti ramia sąžine. Jeigu, kaip tu sakai, pažeidėjas į registruojantis pateiktas taisykles pažiūrėjo maždaug "ai, ką čia aš skaitysiu, užeisiu į kažkokį fufliną puslapiuką, pavarysiu kas ant dūšios užeis ir dzin man ant jų taisyklių", tai toks tipelis neturėtų tikėtis kitokio požiūrio ir į save. Btw., minėtu atveju minėtų dalyvių veiksmai ir buvo "įžulūs aiškiai SĄMONINGI ir piktybiniai."

2002 Gegužės 23 d. 19:45

Tai puiku už įžulų elgesį reikia bausti, nevisada pvz. jei vyksta karštos diskusijos tarp dviejų puslapio lankytojų ir jie ant nieko nevaro necenzūriniais žodeleis tik tarpusavi bando savo tiesą įrodyt.

2002 Gegužės 24 d. 10:39

Siaip tai rimtai uzknisa, kad raso komentarus arba zinutes per kelis kartus, ypac kai yra puslapiavimas. Nesuprantu as koks skirtumas kiek zinuciu ar komentaru parasei, juk svarbu ne kiekybe, bet kokybe. Kiekvienas gali parasyt: "Sutinku, jo, hhhm ir t.t.", nes tam daug proto nereikia... Laikausi nuostatos, kad jei nerasyk, jei neturi ka konkretaus pasakyt. Kaip sako rusai: "nichoces srat ne mucij zopu"

TOP naujienos

F-1.lt pulsas