„Aston Martin“ yra dėkinga S. Vetteliui

„Aston Martin“ yra dėkinga S. Vetteliui
logo 2023 Gruodžio 01 d. 14:19, Aston Martin F1

Sebastianas Vettelis paliko „Aston Martin“ komandą prieš metus, tačiau komandos vyriausiasis inžinierius Tomas McCulloughas labai aukštai vertina vokiečio indėlį į gana sėkmingą šių metų bolido AMR23 projektą.

Tomas McCulloughas: „Sebastianas pas mus atėjo su darbo patirtimi dvejose komandose, laimėjęs lenktynes ir titulus, su daugybės smulkmenų žiniomis, nuo kurių priklauso sėkmė. Jis laba įdėmiai ir įtemptai dirbo kartu su mumis.

Mes dažnai sakome, kad lenktynininkas yra pats geriausias jutiklis mašinoje. Ją konstruojant, mes naudojame įvairiausius modeliavimo instrumentus, vėjo tunelį, CFD sistemą, bet tik pilotuojantis bolidą sportininkas gali pasakyti, kad vieno ar kito tipo posūkiuose mes turime daugiau problemų nei kiti. Tai padeda mums įdėmiai analizuoti duomenis ir pasiekti pažangos. Gaila, kad per tuose dvejus metus, kai Sebastianas buvo su mumis, mes negalėjome jam duoti padoraus automobilio, bet su jo pagalba mes žengėme didelį žingsnį į priekį.

Labai gaila, kad jis nesulaukė šios pažangos, bet taip dažnai atsitinka „Formulėje-1“. Aš su tuo jau esu susidūręs, Prisimenu „Williams“, kai pas mus lenktyniavo Rubensas Barrichello, jis įdėjo maksimumą pastangų 2010 ir 2011 metų sezonuose, pasakydamas mums, ko reikia, kad bolidas taptų geresnis. Mes tai padarėme ir 2012 metais laimėjome Ispanijos GP etapą, bet Rubenso jau nebuvo komandoje ir jis negalėjo pasinaudoti savo darbo vaisiais“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237