Atlaikęs varžovų spaudimą, Italijoje antrą pergalę iš eilės iškovojo C. Leclercas (116)

Atlaikęs varžovų spaudimą, Italijoje antrą pergalę iš eilės iškovojo C. Leclercas
logo 2019 Rugsėjo 08 d. 17:32, Pirelli

Atlaikęs „Mercedes“ pilotų spaudimą, antrą pergalę iš eilės Italijoje vykusiose F-1 lenktynėse iškovojo „Ferrari“ atstovas Charlesas Leclercas. Paskutinį kartą „Ferrari“ Monzos trasoje triumfavo 2010 metais.

Antroje ir trečioje vietose lenktynes baigė Valtteri Bottas ir Lewisas Hamiltonas. Pastarasis iškovojo papildomą tašką už greičiausią rato įveikimo laiką.

C. Leclercas darė viską, kad per pirmus 20 ratų išlaikytų L. Hamiltoną už savęs. „Ferrari“ pilotas pirmąjį sustojimą atliko vėliau ir pasirinko kietesnės sudėties padangas. Tuo tarpu anksčiau stojęs L. Hamiltonas į trasą grįžo su vidutinio kietumo padangomis.

„Mercedes“ atstovas greitai pavijo „Ferrari“ pilotą ir persekiojo jį dar 20 ratų. Per tą laiką L. Hamiltonas kelis kartus bandė lenkti priekyje važiavusį C. Leclercą. Vieno iš bandymų metu, britas atsidūrė už trasos ribų. Teisėjai, už tai, jog išstūmė varžovą už trasos ribų, įspėjo C. Leclercą parodydami jam juodą/baltą vėliavą.

Vėliau viename iš posūkių klaidą padarė C. Leclercas. Bet į trasą grįžęs sportininkas sugebėjo už savęs išlaikyti L. Hamiltoną. Galų gale po kurio laiko suklydo ir britas. Tik priešingai nei C. Leclercas, L. Hamiltonas prarado poziciją komandos draugui V. Bottui, kuris ėmė vytis „Ferrari“ pilotą.

Suomiui sunkiai sekėsi priartėti prie C. Leclerco. Sportininkas buvo sumažinęs atsilikimą iki mažiau nei sekundės, bet kelis kartus klydo. Galų gale C. Leclercas finišo liniją kirto pirmas ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Tuo tarpu mažiau nei sekunde atsilikęs V. Bottas turėjo pasitenkinti antra vieta. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipęs L. Hamiltonas iškovojo vieną papildomą tašką už greičiausiai įveiktą Monzos trasos ratą.

Priešingai nei C. Leclercui, lenktynės Italijoje itin nesėkmingai susiklostė antrajam „Ferrari“ pilotui S. Vetteliui. Vokietis varžybų pradžioje važiavo ketvirtas. Bet viename iš posūkių suklydo ir apsisukęs atsidūrė už trasos ribų. Bandydamas sugrįžti į trasą sportininkas kliudė „Racing Point“ piloto Lance‘o Strollo bolidą. Tuo tarpu pastarasis, nesuvaldęs bolido, privertė už trasos ribų išvažiuoti „Toro Rosso“ atstovą Pierre‘ą Gasly. Teisėjai skyrė laiko baudas tiek S. Vetteliui, tiek L. Strollui. Nors abu sportininkai ir pasiekė finišą, jie liko už pirmojo dešimtuko ribos, tad taškų neiškovojo.

Puikiai lenktynėse pasirodė abu „Renault“ komandos pilotai. Danielis Ricciardo finišavo ketvirtas, o Nico Hulkenbergas - penktas.

Į pirmąjį dešimtuką taip pat pateko abu „Red Bull“ lenktynininkai. Alexas Albonas finišo liniją kirto šeštas, o iš rikiuotės galo startavęs Maxas Verstappenas - aštuntas. Tarp jų įsiterpė septintoje vietoje lenktynes baigęs „Racing Point“ pilotas Sergio Perezas.

Stipriausiųjų dešimtuką užbaigė ir paskutinius taškus pasidalino Antonio Giovinazzi ir Lando Norrisas.

Vt.

Pilotas

Laikas

Ratai


Komentarai (116)
Klepsidra
| 09/08 17:45 Atsakyti
Leclerc bravo. Ant ribos bet fair. Nuosirdziausi linkejimai Marco Mattiacci - Vet pahairinimas ir toliau yra geriausia, kas galejo nutikti Ferrari. #inkaralauk
RaMa
| 09/08 17:35 Atsakyti
Va čia puikus važiavimas ir šalti nervai. .Jei vietoje jo būtų Teftelis, 1000proc. būtų pralošęs Lewisuis, gal ir Botui :))
Tech
| 09/08 17:36 Atsakyti
Zemutinej pily, siandien svente! Leclerc 2 pergale is eiles, Fetelis veidu mesle :)
Rokas1 logo rėmėjas
| 09/08 17:51 Atsakyti
Klepsidra
09/08 17:47

Cia didelis nustebimas kame, kad zmogus is Monaco kalba italiskai?

Gal nieko nuostabaus, bet prieš tai negirdėjau jo daug itališkai kalbant, o kiek žinau, pagrindinė jo kalba yra prancūzų, antra anglų. O 3 kalbas ne tiek ir daug žmonių moka
Tech
| 09/08 18:03 Atsakyti
Paskutini kart 2010 Laimejo Alonso Monzoj su Ferrari. Fetelis 0 per 5 metus. Leclerc is pirmo sezono! Super!!
M2A2
| 09/08 17:47 Atsakyti
Didžiausia problema su Charliu yra ta, kad Monako himnas žiauriai ilgas ir skamba kaip girto konservatorijos studento kūrinys :) O šiaip mldc, bičas akivaizdžiai Ferario nr. 1 ir ateitis. Aišku gaila, kad nuo kito etapo jie vėl važiuos už MB ir Maxo nugarų, bet kai raudoni laimi Monzoje, tai malonu akiai, reikia pasidžiaugti. Na ir dar raudoniems jau reikėtų galvoti apie normalų antrą pilotą kitam sezonui. Gal koks Ricciardo būtų nieko variantas.
Fekkalli
| 09/08 18:04 Atsakyti
Vettel's Barichello transformation is now complete 😎
YZF
| 09/08 18:10 Atsakyti
mariusis
09/08 18:06

Ne Ricciardo jį sutrypė, jis pats specialiai taip sugalvojo, nes norėjo į ferrarį. Tokios teoremos sklando čia. Šiais metais, jei pasikraus nuo Leclerc, tai pagal tenykščias teoremas, turi eiti į RBR, bet ten baisu paglvoti, kaip būtų sučekavotas olando :D Tai lauksim didžių saito ekspertų keliamų teoremų, kas vėl nutiko Vetteliui :)

Jo, gera ten buvo fantazija pas heiterius: tipo Vettelis specialiai gavo nuo Rikardo kad pasinaudoti kontrakto salygomis ir eiti i Ferrari ir jis dar sezono pradzioje zinojo kad Alonsas rudeni paliks raudonuosius. lol. #pasakoriai musu #egzpertai :)))
Klepsidra
| 09/08 18:36 Atsakyti
kart
09/08 18:25

Neziurejau lenktyniu. Kas Hamiui atsitiko? Su Vetteliu net neklausiu, nes speju startas :D

Vienas geresniu atmazu tokiu
mariusis
| 09/08 17:58 Atsakyti
Eugenijus Ot
09/08 17:54

Nu! Kas ten vakar pasikelusiam Hamiltonui pergale prognozavo))) Apsimelaves lenktyninkas,pasikeles nieko negerbentis,baudos jam nuimamos,nors kitiem už tokias pačias pražangas uždedamos,kai toki magnatą padaro jaunuolis Leclerkas,yra daugiau nei malonu.Super,išpindeja maršai gavo antausi.

Išsiblaivyk :)
×

TOP naujienos