„Audi“ dėl F-1 apsispręs iki antrojo šių metų ketvirčio (1)

„Audi“ dėl F-1 apsispręs iki antrojo šių metų ketvirčio
logo Sausio 13 d. 17:20, Rupert Ganzer

„Volkswagen“ grupei priklausanti „Audi“ sprendimą dėl dalyvavimo  „Formulėje-1“ priims šių metų pirmojo ketvirčio pabaigoje arba antrojo ketvirčio pradžioje, skelbia naujienų agentūra „Reuters“.

Anot agentūros šaltinių, dalyvavimo čempionate klausimas bus svarstomas vasario pabaigoje vyksiančiame valdybos posėdyje, tačiau sprendimas bus priimtas tik vėliau.

Vokietijos laikraštis F.A.Z. trečiadienį pranešė, kad „Volkswagen“ valdyba vasario pabaigoje nuspręs, ar „Audi“ ir kitas grupei priklausantis prekės ženklas „Porsche“ prisijungs prie „Formulės-1“.

Žurnalistams pasiteiravus apie pasirodžiusius gandus, „Volkswagen“ atsisakė komentuoti. Tuo tarpu „Porsche“ atstovas spaudai teigė, kad sprendimas vis dar svarstomas, tad daugiau komentarų kol kas pateikti negali.

Praėjusių metų pabaigoje remdamasi savo šaltiniais „Reuters“ pranešė, kad „Volkswagen“ apsisprendimą dėl dalyvavimo „Formulėje-1“ gali nulemti čempionato planai iki 2026 m. pereiti prie sintetinių degalų.

Tuo pačiu metu žiniasklaidos pranešimuose taip pat buvo teigiama, kad „Audi“ įsigijo britų sportinių automobilių gamintoją „McLaren“, tačiau abi pusės tai neigė. Tuo metu „Reuters“ šaltiniai teigė, kad galimas bendradarbiavimas buvo svarstomas, tačiau galutinis sprendimas dar nebuvo priimtas.


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 624aa83 | 01/13 21:33 Atsakyti
Pagal jusu naujienas VW ir Audi apsisprende jau penkis kartus, sukure n motoru ir jau tuoj su ivaziuos i trasa
×

TOP naujienos