„Audi“ įsigis 75 proc. „Sauber“ akcijų?

„Audi“ įsigis 75 proc. „Sauber“ akcijų?
logo Birželio 23 d. 20:07, Sauber / Antonin Vincent

Kol F-1 pasaulis laukia oficialaus patvirtinimo, kad „Audi“ nuo 2026 m. tikrai varžysis F-1 čempionate, gandai apie vokiečių automobilių gamintoją toliau netyla. Šį kartą pasklido kalbos, kad „Audi“ jau įsigijo dalį „Sauber“ akcijų.

Šveicarų „Blick“ skelbia, kad gavo patikimos informacijos iš vienos F-1 komandos vadovo, kuris nenorėjo atskleisti savo tapatybės. Anot jo, nuo 2026 m. „Audi“ bendradarbiaus su „Sauber“.

„Nesuprantu kodėl „Audi“ ir „Sauber“ toliau slepia tai, jog ateityje jie bendradarbiaus. „Audi“ jau senokai įsigijo 25 proc. komandos akcijų, o ateityje įsigis dar 50 proc. Kalbame apie labai didelę pinigų sumą“, - sakė tapatybės nenorėjęs atskleisti F-1 komandos vadovas.

Tuo tarpu „Alfa Romeo“ („Sauber“) komandos vadovas Fredericas Vasseuras bando nukreipti gandus kita kryptimi. Anot jo, vokiečių automobilių gamintojas galėtų įsigyti „Williams“ komandą, kurioje jau dabar dirba ne vienas buvęs VW specialistas.

„Mano nuomone, „Williams“ turėtų būti favorite. Jie palaiko labai gerus ryšius su VW ir Vokietija“, - sakė F. Vasseuras.

Kitas VW grupei priklausantis prekinis ženklas „Porsche“ jau kurį laiką yra siejamas su „Red Bull“ komanda. Anot „Blick“, apie sutartį oficialiai gali būti pranešta Austrijos GP savaitgalio metu, liepos 10 d.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2022 sezono taškai: 51
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos