„Audi“ paliks „Formulę-E“, startuos Dakare (2)

„Audi“ paliks „Formulę-E“, startuos Dakare
logo 2020 Lapkričio 30 d. 19:09, Audi sport

Pasibaigus septintajam „Formulės-E“ sezonui, 2021 metais, vokiečių automobilių gamintoja „Audi“ pasitrauks iš čempionato.

Iš naujo įvertinusi ilgalaikę strategiją, „Audi“ nusprendė pasitraukti iš minėto čempionato ir pradėti pasiruošimą sugrįžimui į ilgų distancijų lenktynes. Nors kitų metų FE sezonas vokiečių komandai bus paskutinis, „Audi“ elektra varomi varikliai bus toliau tiekiami kitoms komandoms.

Šį mėnesį ėmė sklisti kalbos, kad VW grupė ketina nutraukti vieną iš savo „Formulės-E“ programų. Tad buvo priimtas sprendimas, jog „Audi“ pasitrauks, o „Porsche“ liks.

Teigiama, kad „Audi“ jau yra pradėjusi pasiruošimą sugrįžimui į ilgų distancijų lenktynes. Tik kol kas nėra aišku, į kurį čempionatą gamintojas sugrįš anksčiausiai - WEC ar IMSA. „Audi“ sugrįžus į Le Maną 2023 metais, teks varžytis su senais varžovais - „Toyota“ ir „Peugeot“.

Jau 2022 metais „Audi“ ketina su elektra varomu prototipu startuoti Dakaro ralyje. Tiesa, kol kas nėra aišku kokio modelio pagrindu bus kuriamas minėtoms varžyboms skirtas automobilis.

Dakaro ralio vadovas Davidas Castera šį mėnesį pranešė, kad iki 2030 m. visi ralio dalyviai turės naudoti hibridiniais varikliais varomus automobilius.


Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (2)
ddt
IP: 21ec4ad | 12/01 07:15 Atsakyti
O kam vienos grupės dviems gamintojams varžytis tame pačiame čempionate? :) Ir be to, gi kalba apie 2022 eAudi Dakare. Niekas nesikeičia..
YZF
IP: 4c5d4e2 | 11/30 20:23 Atsakyti
Oops. Ka i tai Life?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas