„Aurum 1006 km“ lenktynėse nugalėjo „Circle K milesPLUS Racing Team“

logo 2020 Liepos 18 d. 10:00, Organizatorių nuotr.

Šiandien Palangoje prasidės didžiausias automobilių sporto renginys Lietuvoje - „Aurum 1006 km lenktynės“.

Penktadienį vykusioje kvalifikacijoje dalyvavo 24 komandos. Tuo tarpu 4 ekipos susidūrė su techninėmis problemomis ir bandė jas išspręsti.

Labiausiai penktadienį nepasisekė „Techninis projektas – Viada“ komandai, kurios BMW M3 automobilis užsidegė treniruočių metu.

Su rimtomis techninėmis problemomis susidūrė „Dynami:T Energy by Baltic Petroleum“, kuri tikisi iki lenktynių pradžios išspręsti variklio problemą.

Su problemomis susidūrė ir kvalifikacinius važiavimus praleido „GSR Motorsport“ ir „RD Signs-Polyplast racing team“.

Svarbiausiuose penktadienio važiavimuose geriausią rezultatą užfiksavo bei pirmą startinę poziciją iškovojo „Circle K Miles Plus Racing Team“. Pastarosios atstovas Ralfas Aronas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 08,973  sek. ir už savęs paliko „Porsche Club by LG OLED“ bei „Vytautas Gazuotas“ atstovus, kurie liko atitinkamai antroje ir trečioje vietose.

Šiandien 21-ą kartą surengtose lenktynėse nugalėjo „Circle K milesPLUS Racing Team“, varžybose triumfavusi ir praėjusiais metais. Nugalėtojai 1006 km distanciją įveikė per 8 val. 43 min. 17 sek.

Antroje vietoje finišavo „Porsche Club by LG OLED“ komanda. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo „Noker Racing Team“ atstovai.