Australijoje raginama atsisakyti F-1 lenktynių (27)

Australijoje raginama atsisakyti F-1 lenktynių
logo 2011 Vasario 21 d. 13:17, Bridgestone Motorsports
Vienas iš Australijos parlamento narių paragino ateityje atsisakyti šalyje rengti „Formulės-1“ lenktynes. Australo teigimu, renginys, kurio kaina per pastaruosius keletą metų stipriai išaugo, nebedomina vietos gyventojų.
„Viskas buvo gerai 1996 metais, kai „Formulės-1“ lenktynės valdžiai kainavo 1,7 milijonų dolerių (4,32 mln. litų). Tačiau dabar, kai žiūrovų skaičius vis mažėja, o už varžybas turime kasmet sumokėti po 50 mln. dolerių (127,17 mln. litų), sutarčiai pasibaigus, valdžia turėtų atsisakyti toliau organizuoti „Formulės-1“ lenktynes.“, - teigė valdžios atstovas.
„Vis didėjančios išlaidos, mažėjančios žiūrovų minios, nepatenkinti vietos gyventojai bei prieštaringai nusiteikęs vietos meras, man tai ženklai, į kuriuos atsižvelgus, turėtume padėkoti už gražias akimirkas ir nebepratęsti sutarties ateityje“, - pridūrė australas.
Praėjusį mėnesį, Melbourne‘o (Australija) miesto meras Robertas Doyle‘as taip pat pareiškė, kad pasibaigus sutarčiai, galiojančiai iki 2015 metų, pastarosios nevertėtų pratęsti.
„Formulės-1“ komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone‘as, reaguodamas į tokius pasisakymus pareiškė, jog yra pasiruošęs nutraukti sutartį, jei to pageidauja šalies valdžios atstovai.
„Jei miesto meras mano, kad esu ekscentriškas, galiu jam padėti tai įrodyti. Jeigu jie nėra patenkinti organizuojamomis F-1 lenktynėmis Australijoje ir nori nutraukti sutartį, mes esame pasiruošę apie tai pasikalbėti“, - duodamas interviu teigė B. Ecclestone‘as.
Australijos GP lenktynės antrame pagal dydį žemyno mieste rengiamos nuo 1996 m. 1985-1995 m. varžybos vyko Adelaidėje.

Komentarai (27)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Kilgoras Trautas
| 02/24 00:12 Atsakyti
Mano supratimu Australijos valdžia Bernie sako, kad Weberi jie norėtu matyti čempionu.
rokas 1
| 02/22 12:39 Atsakyti
Slimaz,apastalas>> Seip visi zemyna australija vadina bet is tikruju Zemynas vadinasi Okeanija.
tukas21
| 02/21 23:00 Atsakyti
Ziuriu, kad cia daugiau lingvistu nei F-1 specialistu :)
Why
| 02/21 21:15 Atsakyti
Gedislt> dvigubai issovei!! O lobistas kolegai akivaizdziai kiles nuo zodzio lobis :D
rokas 1
| 02/21 18:58 Atsakyti
Eikit jus ....!!!! kada nustosit lenktynes atsaukineti?? Tuoj isvis nebus neivienu lenktyniu!!!! taip kad tikrai eikit jus ....!!!!
Rolle
| 02/21 18:54 Atsakyti
As ir manau reikia atsisakyti Australijos,ir pasirinkti kokia arabu sali!O paskiau kiaules snukiu jas atsaukt.Senatvej Berniui suminkstejo smegeneles,ir tai faktas!
Xtremez
| 02/21 17:49 Atsakyti
Gedislt> cia tau taip tik atrodo kas Bernis 'vaiksto po trasas ir krapsto pakausi'.Nes tu tai matai telike.Bet tu labai daug ko nematai kas yra daroma uz duru.Ir jeigu tau atrodo kad Bernis nieko nedaro tai pagalvok dar karta.O geriau paskaityk nesenai isleista biografine knyga apie ji.Suprasi ant kiek pro sali saudai.
Gedislt
| 02/21 17:01 Atsakyti
Bernie Ecclestone‘as tikras lobistas,komandos uz viska susimoka pacios,trasos susimoka,kad jose vaziuotu f-1 bolidai,kur geriau rasi?Pasikrapstai pakausi,pavaikstai po trasa,papriekaistauji del ko nors ir pasiimi pinigus
AF1
| 02/21 16:48 Atsakyti
Pragmatiskas ir teisingas poziuris. Deja, situacija dabar tokia, kad i kalendoriu patekt nori ir net ant keliu maldauja visokios Indijos ir t.t. Ir moketi po 50 mUSD gali, todel vienintelis logiskas sprendimas trasoms, kur nera komercines renginio sekmes - atsisakyti/neprasitesti sutarties.
REDpower
| 02/21 16:47 Atsakyti
Tilke gales dar viena trasa pastatyti :) aplink kokio nors seicho nama :)
×

TOP naujienos