Australijoje startuoja bilietų pardavimas

Australijoje startuoja bilietų pardavimas
logo 2023 Rugpjūčio 09 d. 14:13, Pirelli

Iki „Formulės-1“ pasaulio čempionato pabaigos dar liko penki mėnesiai, o iki kito sezono starto – daugiau kaip pusmetis, tačiau etapų organizatoriai jau pradeda skelbti apie bilietų pardavimo startą. Vakar Australijos GP etapo rengėjai paskelbė oficialų pranešimą, kad bilietai į lenktynes Melburno Alberto parke, kurios įvyks kitų metų kovo 24 dieną, bus pradėti pardavinėti nuo rugpjūčio 29 dienos.

Nuolatiniai etapo lankytojai, kurie yra užsiregistravę „Ticketmaster“ platformoje, bilietus galės užsisakyti diena anksčiau. Lenktynių organizatoriai - „Australian Grand Prix Corporation“ (AGPC) tikina, kad kitąmet pirmą kartą nuo 2013 metų į lenktynių startą gali stoti mažiausiai du australai.

Tada, daugiau kaip prieš 10 metų, tai buvo Markas Webberis ir Danielis Ricciardo, o šiuo metu didelė tikimybė, kad „žaliąjį kontinentą“ atstovaus ne vienas Oscaras Piastris. Beje, Piastrio populiarumas Australijoje smarkiai didėja, kadangi gerėja ir jo rezultatai lenktynių trasose.

Danielis Ricciardo neseniai pakeitė Nycką de Vriesą „AlphaTauri“ sudėtyje ir sugrįžo į „Formulę-1“ sezono viduryje – apskritai, jis debiutavo gana neblogai, nors klausimas, ar jis pasiliks „AlphaTauri“ kitas metais, lieka atviras.

Be to, rinkoje dar yra ir Jackas Doohanas, „Formulės-2“ sportininkas, iškovojęs dvi pergales paeiliui skirtingose trasose – Hungaroringe ir Spa ir pažadėjęs šiemet kovoti dėl F-2 titulo. Dabar jis kartu atlieka atsarginio „Alpine“ komandos lenktynininko funkcijas, todėl negalima atmesti, kad J. Doohanas kitais metais debiutuos „Formulėje-1“.

„Kitą kovą Melburną vėl apims „Formulės-1“ karštinė, o tai reiškia, kad bus sukurta daug naujų darbo vietų ir vietinis verslas gaus naują impulsą, - kalba Viktorijos valstijos turizmo ir sporto ministras Stevas Dimopulosas. - Per paskutinius dvejus metus buvo pagerinti lankomumo rekordai, o kitų metų renginys turėtų bÅ«ti dar didesnis. Lenktynės leis pasimėgauti viskuo, ką gali pasiÅ«lyti mÅ«sų valstija“.

AGPC valdytojai pranešÄ—, kad jie gerokai iš anksto nutarė pradėti prekybą bilietais į kitų metų etapą: „Kadangi bilietų paklausa į 2023 n. etapą buvo labai didelė, mes norime suteikti žiÅ«rovams iš anksto susikurti planus kitiems metams aplankyti „Formulės-1“ lenktynes – ypač tiems, kurie žada atvažiuoti iš kitų Australijos vietų arba iš užsienio.

Australijos automobilių sportui tai bus svarbus renginys, nes šalis turi lenktynininkų, važiuojančių pačiose įvairiausiose kategorijose, o Alberto parke mes pamatysime visus geriausius pasaulio sportininkus“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0