Australijos GP etapas lieka tvarkaraštyje mažiausiai iki 2025 metų

Australijos GP etapas lieka tvarkaraštyje mažiausiai iki 2025 metų
logo 2019 Liepos 19 d. 12:49, BAR

Australijos GP etapas „Formulės-1“ tvarkaraštyje pasiliks mažiausiai iki 2025 metų – atitinkamus susitarimus „Formulės-1“ vadovybė ir Australijos etapo organizatoriai pasirašė Londone.

Pasaulio čempionato Australijos etapas išlieka vienu iš populiariausių: tik per paskutinius trejus metus lenktynes Melburne aplankė daugiau kaip 900 tūkst. sirgalių ir visi seniai priprato prie to, kad organizatoriams čia pavyksta sukurti tikros automobilių sporto šventės atmosferą, kuria jau daug metų (su retomis išimtimis) prasideda F-1 sezonas.

„Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase‘as Carey: „Džiaugiamės pratęsdami kontraktą su Melburnu, miestu, kuris F-1 lenktynes dar priims mažiausiai iki 2025 metų. Sprendimas pratęsti mūsų santykius susijęs su tuo, kad lenktynės Viktorijos valstijos sostinėje yra sėkmingos, kad jos yra populiarios tarp sirgalių ir visų, kas dirba „Formulėje-1“.

Dirbdami su mūsų partneriais iš „Australian Grand Prix Corporation“, mes planuojame šį etapą padaryti dar populiaresniu ir ryškesniu. Šiandieninis pareiškimas padarytas po praėjusios savaitės įvykių, susijusių su Didžiosios Britanijos GP ir patvirtina, kad vis daugiau varžybų organizatorių supranta, kaip mes matome „Formulės-1“ ateitį.

Mes norime kuo greičiau sugrįžti į Melburną, kur kitų metų kovo 12-15 dienomis atšvęsime šių lenktynių 25-metį ir mūsų bendradarbiavimo pratęsimą, kuris leis 2025 metais atšvęsti lenktynių Alberto parke 30-metį“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos