Australijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2 (40)

Australijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2
logo 2013 Kovo 15 d. 09:11, Getty Images
„Red Bull“ lenktynininkai Sebastianas Vettelis ir Markas Webberis diktavo tempą ir antrosiose Australijos GP penktadienio treniruotėse.
Vokietis, komandos draugą pranokęs ketvirčių sekundės, geriausią rezultatą pasiekė važiuodamas trečiąjį greitąjį ratą atkarpoje ir, kaip pasiskundė vėliau komandai, tik su pertrūkiais veikiant KERS sistemai.
Bene didžiausią iššūkį šiose treniruotėse čempionams metė „Mercedes“ komanda, tačiau jai laisvieji važiavimai baigėsi tikrai nekaip. Iš pradžių, panašu, dėl bolido gedimo į barjerus išslydo Lewisas Hamiltonas, o po dviejų minučių savo automobilį dėl pavarų dėžės gedimo šalikelėje sustabdė trečiąjį rezultatą užfiksavęs Nico Rosbergas.
Ketvirtoje ir penktoje vietose išsidėstė „Lotus“ lenktynininkų pora Kimi Raikkonenas ir Romainas Grosjeanas. Fernando Alonso iš „Ferrari“ šiose treniruotėse liko šeštoje vietoje.
Kaip ir pirmojoje sesijoje, vėl greičiu nespindėjo „McLaren“ ekipos atstovai. Jensonas Buttonas, S. Vetteliui nusileidęs daugiau nei dviemis sekundėmis, liko vienuoliktas. Sergio Perezas, tuo tarpu, užėmė tryliktąją vietą.
Šeštadienį „Formulės-1“ lenktynininkų laukia du važiavimai: 5.00–6.00 val. Lietuvos laiku vyksiančios paskutiniosios treniruotės, o 8.00 val. prasidės itin svarbi kvalifikacija.

Komentarai (40)


Dusty
| 2013 Kovo 15 d. 23:34
Welcome to 2011 :)
vytox
| 2013 Kovo 15 d. 22:29
1_Tuinyla>>> tebūnie taip, kaip tu nusišneki. Bet juk Alonso, tavo kumyras dėl to išloš, negi blogai dėl to? :O
Agas
| 2013 Kovo 15 d. 21:46
Nejaugi vėl bus nuobodus Red Bull dominavimas :/
Nerijus Skirka
| 2013 Kovo 15 d. 21:29
red buliai vietoj kuro naudoja energetini gerima:) kitaip to neimanoma paaiskinti:)
evbi
| 2013 Kovo 15 d. 20:21
1_Protingas> Kokią įtaką Todtas galėjo daryti kažkokiems draudimams, būdamas ne FIA, o Ferrari vadovu? :) Mosley tikrai ne tas žmogus, kuriam buvo galima primesti savo nuomonę, nebent kokia laisvo elgesio mergina tai galėjo, bet ir tai tik kitoje sferoje :)
grazke
| 2013 Kovo 15 d. 19:41
kur butu galim paziureti treniruociu vaizdo irasa
MANOR
| 2013 Kovo 15 d. 18:26
leperis > saugos automobilio deka startavimas minkstesnemis padangomis gali netgi labai i nauda iseit, puikus pavyzdys - 2009-u Australijos GP (tada su padangomis buvo butent tokia situacija apie kokia dabar kalba a9)
rickaaa
| 2013 Kovo 15 d. 17:59
tikekimes vettelis poryt nelaimes!
Lamius
| 2013 Kovo 15 d. 17:35
APIBENDRINANT PIRMOS DIENOS TRENIRUOČIŲ REZULTATUS TRIJŲ GREIČIAUSIŲ PILOTŲ SĄRAŠAS BŪTŲ TOKS:
Sebastianas Vettelis
Markas Webberis
Felipe Massa
PRASČIAUSIĄ REZULTATĄ PARODĖ Giedo van der Garde NUO TRISKART PASAULIO ČEMPIONO ATSILIKDAMAS BENDRU 11 SEKUNDŽIŲ REZULTATU. O ARTIMIAUSIAS SebastianO VetteliO PERSEKIOTOJAS Markas Webberis ATSILIKO BENDRU 0,7 SEKUNDĖS REZULTATU.
Ferrari KOMANDOS LYDERIS Fernando Alonso NUO LYDERIO ATSILIKO VIDUTINIŠKAI 0,6 SEKUNDĖS.
DAUGIAUSIA LAIKO TRASOJE PRALEIDO KOMANDOS Marussia–Cosworth ATSTOVAS Maxas Chiltonas ĮVEIKĘS 59 RATUS. PRIEŠINGAI NEI Maxas Chiltonas MAŽIAUSIAI AUSTRALIJOS LENKTYNIŲ ŽIEDĄ APSUKO Caterham–Renault KOMANDOS PILOTAS Giedo van der Garde TIK 29 RATUS. KAI VIDUTINIŠKAI PILOTAI APSUKO 51 RATĄ.
LYDERIŲ TARPE MAŽIAUSIAI RATŲ ĮVEIKĖ Mercedes KOMANDOS LENKTYNINIAI Nico Rosbergas IR Lewisas Hamiltonas ATITINKAMAI 43 IR 46 RATUS.
Motorman
| 2013 Kovo 15 d. 17:26
Šiaip nedarykit dar išvadų, nes internete jau sklando nemažai kalbų, kad dar daug kas čia neaišku. Žinoma, kad RB bus greiti, bet Ferrari čia pat ir (gal) Merc su Lotus taip pat vietoj. Kiek stebina McL tempas, kažkaip nesitiki, kad jie tokie lėti, bet užtat Bianchi šaunuolis - iš outsiderėms komandoms atstovaujančių lenktyninkų neabejotinai greičiausias. :) Galų gale, kad ir kas rytoj įvyktų, tikrąjį pajėgumą matysim (ir tai dar neaišku) gal tik Kinijoj. Geros kvalifikacijos ir lenktynių!
×