Australijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2 (102)

Australijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2
logo 2014 Kovo 14 d. 09:03, Daimler
Melburno (Australija) trasoje vykusiose antrose laisvosiose treniruotėse geriausią rezultatą užfiksavo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas.
Mažiau nei dviem dešimtosiomis sekundės dalimis nuo brito atsiliko ir antrą rezultatą užfiksavo kitas sidabrinių strėlių pilotas Nico Rosbergas.
Pirmose laisvosiose treniruotėse buvęs greičiausias Fernandas Alonso antrose liko trečias. Ispanas geriausią savo rezultatą užfiksavo važiuodamas vidutinio kietumo padangomis. Nors „Ferrari“ piloto rezultatas šiandien nebuvo pats geriausias, sportininkas užfiksavo geriausią laiką tarp visų dalyvių pirmame trasos sektoriuje.
Čempiono titulą ginantis Sebastianas Vettelis pirmąją važiavimų dieną baigė ketvirtoje pozicijoje. Tuo tarpu vokiečio komandos draugas Danielis Ricciardo liko šeštas. Australas mažiau nei dviem dešimtosiomis sekundės dalimis atsiliko nuo labiau patyrusio vokiečio.
Tarp dviejų „Red Bull“ pilotų įsimaišė „McLaren“ lenktynininkas Jensonas Buttonas. Tris kartus Australijoje triumfavęs britas buvo greičiausias antrame trasos sektoriuje.
Treniruotėms artėjant prie pabaigos už trasos beveik tuo pačiu metu išlėkė „Force India“ ir „Lotus“ ekipos pilotai Nico Hulkenbergas ir Romainas Grosjeanas.
Šiandien vykusiuose antruose važiavimuose nedalyvavo „Caterham“ lenktynininkas Kamui Kobayashi. Japonas trasoje nepasirodė dėl kuro sistemos gedimo. Problemų neišvengė ir kitas „Caterham“ lenktynininkas Marcusas Ericssonas. Švedas dėl hidraulikos gedimo įveikė vos vieną ratą.
Viskas ką antrose laisvosiose treniruotėse pavyko pasiekti „Lotus“ pilotui Pastorui Maldonado – išvažiuoti iš garažo. Sportininkas taip ir nepasirodė trasoje dėl ERS gedimo.
[rezultatai id=1 dalis=fp2]


Komentarai (102)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Nugara
| 03/14 23:19 Atsakyti
Pastačiau uz RedBull ir jabu jos pilotus, plius Renault variklį. Tikiuosi, kad kokaino neuosciusi mano uosle nepavedė. Gero savaitgalio visiems, gero savaitgalinio adrenalino, sveikatos ir geros rytmetines kavos Volungeviciui ir Kaikariui, sveikatos ir labai geros sveikatos Shumiukui. Xebryte, sveikinu visus su nauju sezonu!
Motorman
| 03/14 22:00 Atsakyti
malcov >>> Kaip matau, tau niekas neatsakė (dėl klausimo apie skirtumus tarp Fernando ir Kimio), tai atsakysiu aš. Visų pirma, esmė tikrai ne FW, nes abu pilotai naudojo naujausius sparnus (senoji versija, turbūt, šiuo metu tarnauja kaip atsarginė dalis kritiniam atvejui). Skirtumas susidaro dėl to, kad FA įveikė daugiau ratų bandymuose, atstovauja Ferrari jau penktą sezoną ir, pripažinkime, yra žinomas kaip bene geriausiai prisitaikantis (ir daugiausiai išspaudžiantis) lenktyninkas, o tai ypač svarbu šiame sezone. Žinoma, yra ir daugiau priežasčių: Kimi paprastai užtrunka kur kas ilgiau, kol randa sau tinkamus bolido nustatymus, be to, yra ir techninio gedimo galimybė (kiek žinau, Ferrari Kimi bolide perrinks visą priekinę dalį). Vis dėlto tai trumpalaikės bėdos (labai tikiuosi!) ir skirtumas tarp pilotų greitai sumažės, nors FA, spėju, vis vien išlaikys šiokį tokį pranašumą. :) Taip pat, Ferrari išsprendus problemas (ypač susijusias su programine įranga, galios (sukimo momento) „patiekimu“), pilotai savaime turėtų jaustis komfortabiliau, o tai, manau, užtikrins gražią FA-KR kovą (žinoma, ne tiek tarpusavyje, kiek prieš kitus). ;)
Gambini
| 03/14 21:09 Atsakyti
Idomu buvo paklausyt onboard ir garso. Nezinau, bet man jis prastas. Siek tiek gelbeja turbinu spool'as, bet visa kita..
Vaidazas
| 03/14 21:00 Atsakyti
mersai apytiksliai +1sekundė kolkas
a9
| 03/14 20:51 Atsakyti
Yra gi puslapiai, kur pateikiama visų ratų įveikimo laikai, pvz.
http://www.fia.com/championship/fia-formula-1-world-championship/2014/australian-grand-prix-event-documents
arba
http://mclarenf-1.com/index.php?page=chart&gp=914&s=7314&graf=3#.UyNOZeXttv4
ir galite patys analizuoti. Geriausia pagal ilgas distancijas (15-20 ratų).
Martynas Baršauskas
| 03/14 20:51 Atsakyti
paskutine diena kai galima prisijungti prie menedzerio esportcity.net laukiu visu
Tarzanas
| 03/14 20:37 Atsakyti
ebvi>Ferrrma> taigi pagal Kimį nustatė, negi neaišku?
mizhoe
| 03/14 19:48 Atsakyti
Eomes> 05.00 sekantis važiavimas nusimato. Kada bus kvalifikacija pasistengsiu parašyti tarp trečios treniruotės komentarų.
Rokas1
| 03/14 19:46 Atsakyti
Eeeeiiinna sau, pirmi sezono bandymai o jūs vėl tas pačias nesąmones pradedat. Taip, pernai RBR buvo GEROKAI greitesni už kitus (Markas dažniausiai tiesiai už Sebo finišuodavo, jei nebūdavo komandos klaidų), taip 2012 antroj sezono pusėj RBR vėlgi atrodė greičiausi, ir galbūt Alonso būtų laimėjęs titulą jei ne Grožano skrydis, bet buvo kas buvo ir dabar jau jokio skirtumo. Naujas sezonas, nauji komandų pajėgumai, ir, nors lyderiai tie patys, kova vėl nauja. Tikiuosi, kad kova bus įtempta visą sezoną, o laimi tegul geriausias.
Eomes
| 03/14 19:20 Atsakyti
Galėtumėt kaip senais laikais ir parašyt, kokiu laiku sekantis važiavimas nusimato - šiuo atveju kvalifikacija - kad nereiktų kiekvieną kartą eit ieškot TV programos...
×

TOP naujienos