Australijos GP perkėlimas į lapkritį – laikina priemonė (3)

Australijos GP perkėlimas į lapkritį – laikina priemonė
logo Sausio 13 d. 17:55, Pirelli

Australijoje šiuo metu galioja labai griežtos atvykimo į šalį priemonės – visi užsieniečiai privalo 14 dienų išbūti karantine. Kadangi tokios izoliacijos „Formulės-1“ komandoms organizuoti neįmanoma, GP Melburne buvo perkeltas į lapkritį.

Viktorijos valstijos sporto ministras Martinas Pakula ir „Australian Grand Prix Corporation“ vykdomasis direktorius Andrewas Westacottas tikisi, kad į metų pabaigą taisyklės pasikeis ir jie galės pardavinėti bilietus į lenktynes.

Martina Pakula: „Žinau, kad daugelis norėjo pamatyti Australijos GP etapą kovą, bet pandemija išmokė mus būti lanksčiais ir stambius sporto renginius organizuoti tada, kai mes galėsime juos sėkmingai surengti. Lenktynių perkėlimas į lapkritį davė mums 10 mėnesių pasiruošimui. Tikiuosi, kad per tą laiką pasikeis epidemiologinė situacija ir plačiai bus panaudota vakcina, o tai leis mums surengti nuostabų renginį, pakviesti į lenktynes daug žiūrovų ir saugiai organizuoti GP etapą.

Tenise mes sugebėjome suderinti dviejų savaičių karantiną darbuotojams bei sportininkams prieš „Australian Open“. Jei mes to nebūtumėm padarę, šiais varžybas taip pat būtų reikėję perkelti.

Suprantu, kad „Formulėje-1“ yra visai kitokia situacija, prieš sezono pradžią organizuoti 2 savaičių karantiną neįmanoma, todėl geriausias sprendimas buvo lenktynių perkėlimas. Bet tai ne amžinai. Mes norime, kad kitais metais Australijos GP tradiciškai užimtų savo vietą sezono pradžioje“.


Komentarai (3)
bmw v8
IP: 59a066c | 01/15 19:13 Atsakyti
ddt
01/13 20:54

O kas yra siragliai?

Kažkokia vietinė gentis gal? 🙄
Hm
IP: c4247e3 | 01/14 07:54 Atsakyti
ddt
01/13 20:54

O kas yra siragliai?

Snargliai :) Greiciausiai
ddt
IP: 21ec4ad | 01/13 20:54 Atsakyti
O kas yra siragliai?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas